01 вересня 2014

Вітання із Днем знань від директора коледжу Лімакової Людмили Миколаївни

Шановні гості, студенти, батьки, колеги, дорогі наші ветерани!


  Щиро вітаю вас із Днем знань! Святом найціннішого скарбу, здобувши який людина стає самодостатньою. Активним і повноцінним членом суспільства, а не його рабом.  Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття цікавої і незвіданої дороги до знань!
 А ще - це свято спогадів про рідну школу і першу вчительку, яка прийняла тебе від маминих ласкавих рук, про друзів–однокласників.
 На превеликий жаль, сьогоднішнє свято затьмарене війною….. Визвольною війною народу України з ворогом, який так цинічно веде свою стратегію. Агресії країни, яка довгі роки була найближчою, найріднішою.
 Видатна українська поетеса Ліна Костенко влучно сказала:

Це ж треба мати сатанинський намір,
Чаїть в собі невиліковний сказ,
Щоб тяжко так знущатись над народом
Та ще й в усьому звинувачувати нас!

  Дорогі студенти, діти наші! Ми з вами не можемо бути на передовій війни, але ми можемо з Вами багато чого.
  Найперше, бути вдячними тим, хто ціною життя свого захищає рідну землю від ворога.
  Вічна пам'ять нашим славним воїнам, які віддали свої життя за нас, за Україну і відійшли у вічність.
  Нехай для кожного з нас головними стануть слова: «Часточку душі своєї віддаю тобі – дорогий захиснику Вітчизни!». А ваші вчинки, дорогі студенти, будуть достойними героїзму наших воїнів.
 Звертаюсь до вас, першокурсники! Саме для вас розпочинається шлях до професійних знань.
 Мине декілька років, і ви – сьогоднішні студенти, прийдете на робочі місця, і вже в руках ваших буде майбутнє нашої держави.
  Вам пощастило навчатися в коледжі, який має майже вікову історію і традиції підготовки висококласних фахівців, саме таких, які відповідають потребам підприємств нашого регіону і всієї країни. 
  А у березні цього року Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук України нагородили наш навчальний заклад високою нагородою - Золотою медаллю за Педагогічну майстерність - домінанту професійної діяльності викладача. Адже завдяки міцним знанням із фахових дисциплін, досконалим практичним навичкам та тісним зв'язкам коледжу з підприємствами міста і області наші випускники затребувані і працевлаштовані.
  Не секрет, що однією із складових нашого успіху є потужна матеріально-технічна база коледжу. Ми створили всі умови для навчання і цікавого дозвілля студентів. 
  Одним із перших в області коледж почав здійснювати ступеневу підготовку фахівців. Вже десять років ми входимо до складу Полтавського університету економіки і торгівлі — одного з провідних ВНЗ IV рівня акредитації, члена Європейської Хартії університетів. Наші студенти мають можливість продовжити навчання та отримати повну вищу освіту в рідному коледжі. 
  Щиро дякую всім викладачам і співробітникам за щоденну чесну працю, стійкість і відданість коледжу.
  Хочу низько вклонитися ветеранам. Дорогі наші, міцного Вам здоров’я і заслуженої шани!
  Бажаю усім студентам зустріти у коледжі добрих і надійних друзів, плекати любов до рідного навчального закладу та повагу до всіх тих, хто працює для вас. Здобути глибокі знання та досягти омріяної мети. Миру всім нам!
Зі святом Вас!

Немає коментарів:

Дописати коментар