22 липня 2020

ГОЛОВНЕ У ЖИТТІ – ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!Кожен у своєму житті постає перед вибором. Як прожити життя гідно? Так, як навчали бабуся, дідусь, батьки. Ці запитання особливо часто виникають у молодого покоління, адже життя тільки починається, багато чого необхідно встигнути, досягти.

Саме такі молоді люди навчаються у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі. Цілеспрямованість, наполегливість – ось справжнє кредо!!

Хочемо Вас познайомити з династією Сергієнків: Валентиною і Ольгою, випускниками спеціальності «Право» 2018 і 2019 років.

Ці дівчата закінчили Михайлівську загальноосвітню школу I-III ступенів  Скадовського району і після 9 класу стали студентами ХКЕПК.

Сергієнко Валентина закінчила коледж у 2018 році, обіймає  посаду головного спеціаліста відділу роботи з персоналом Управління персоналом Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області. Ще навчаючись у коледжі,  спробувала себе у ролі юрисконсульта і пересвідчилася, що юриспруденція – це правильний шлях. Валентина закінчила коледж на «відмінно»:  старанна, наполеглива, ініціативна, цілеспрямована та відповідальна. Ці якості є дуже важливими для юриста, адже не дарма юриста іноді порівнюють із лікарем.Ось як Валентина згадує студентські роки у коледжі:

«Коледж –це місце, де ти здобудеш реальні професійні знання. Можна провчитися чотири роки в університеті і вийти просто теоретиком з юриспруденції. Після коледжу я одразу почала працювати і можу впевнено сказати, що повністю була підготовлена до цього.

Хочу особливу подяку висловити директору ХКЕПК – Лімаковій Людмилі Миколаївні, адже  у коледжі є душа. Все що робиться у навчальному закладі, кожне заняття, свято -  надихає, дарує відчуття справжньої  глибини, зацікавленості у результаті. Цього також навчають і вихованців закладу, адже як можна допомогти клієнтові, якщо не прожити його проблему, як свою.

Спасибі, коледже!! Ти назавжди у моїй памяті…»Звичайно, навчання у коледжі є цікавим, тому Валентина і порекомендувала вступати до нього своїй молодшій сестрі – Сергієнко Ользі. Оля, так само вступила до коледжу після 9 класу і ні на мить не пожалкувала, а  у 2019 році отримала диплом з відзнакою. Хоч минуло зовсім небагато часу та  Ольга вже має практичний досвід у сфері юриспруденції і мрію – досягти професійних висот.  Відразу після закінчення коледжу, вона стала працювати спеціалістом Дніпровського відділу реєстрації актів цивільного стану. Робота нелегка, адже Ви розумієте, що кожну хвилину хтось народжується, вмирає, одружується, розлучається, переживаючи при цьому різні емоції.  Оля вміє зберігати спокій за будь-яких обставин – їй витримці можна позаздрити.

На даний момент, Оля  проходить конкурс до лав Національної поліції і хоче повязати свою долю і діяльністю поліцейського. Для дівчат, випускників ХКЕПК , усе можливо! Вони успішно продовжують навчання у Полтавському університеті економіки і торгівлі і працюють за фахом.Право – це сучасна, перспективна професія, яка надає багато можливостей. Головне, чітко поставити собі цілі, бути небайдужими до свого майбутнього.

Майбутня професія  має стати справою всього життя!!

Тому, бажаємо майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір, вступайте до ХКЕПК!!!

Побажаємо дівчатам досягти успіхів у юриспруденції, а майбутніх абітурієнтів чекаємо кожного дня у приймальній комісії коледжу. І не забувайте - час плине дуже швидко.                          Унчикова Вікторія Анатоліївна


Немає коментарів:

Дописати коментар