19 листопада 2012

Відзначаємо Всесвітній день інформації  Студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу взяли участь у заходах, присвячених Всесвітньому дню інформації у Херсонській центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки: он-лайн грі «Terra Intellecta», організованій лідером ініціативної групи молоді «Розумний народ» Владом Гладким.
  26 листопада відзначається Всесвітній день інформації, який проводиться за ініціативою Міжнародної академії інформатизації (МАІ), що має консультативний статус в Економічній і Соціальній радах ООН. Спочатку метою свята було привернення уваги світової громадськості до проблем розвитку інформаційного суспільства і до необхідності зміцнення міжнародного співробітництва. За статистикою, за останні 30 років людством створено стільки ж інформації, скільки за три попередніх тисячоліття.
Сьогодні це свято журналістів, провайдерів, програмістів - всіх тих, хто займається збором, обробкою і передачею інформації. Для студентів навчитися збирати і обробляти інформацію надзвичайно важливо, тому не дивно, що учасники клубу «Ерудит» Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу вже кілька років поспіль беруть активну участь у он-лайн грі «Terra Intellecta»(з питаннями цьогорічної і попередньої ігор ви можете ознайомитися за адресою http://rozumnyj.narod.ru/terra/index8.htm і переконатися, що крім володіння навичками пошуку інформації в мережі необхідно ще й нестандартність мислення, інтуїція, навички аналізу).


  Сценарій он-лайн гри став вже традиційним: одночасно на кількох майданчиках протягом 45 хвилин команди починають відповідати на запитання (цього року це студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу, учні херсонських шкіл № 13, 34, 52, 55), і та команда, яка дає найбільшу кількість правильних відповідей – перемагає. Студенти поділилися на пари і трійки і взялися до роботи, шукаючи вісім літер відповідей на вісім запитань і намагаючись розгадати зміст серії мінімалістських листівок Павла Нагаєва, присвячених класиці радянського кіно. Майбутні ресторатори Кравченко Надія, Кулінська Катерина, Міхріна Тетяна, Петях Уляна (М-191), товарознавець Остапчук Ірина (Т-291), бухгалтери Калашников Сергій (БФ-191), Грищенко Владислав, Долобан Анастасія, Жуган Наталія (Б-291), фінансист Побийвовк Олександр (Ф- 391), правознавці Гочева Дар’я, Хом’як Вікторія (П-391), Корнейчук Євген (П-392), Дмитрієва Оксана (П-191), Хом’як Владислав (П-191) довели, що вміють шукати і знаходити необхідну інформацію, використовуючи весь наданий час до останньої хвилини. Гра була непростою і нервовою, у чаті йшло постійне обговорення вже досягнутих результатів, але студенти не відволікалися на такі «дрібнички» і можливо саме тому значна кількість з них змогли правильно відповісти на всі 12 запропонованих запитань і скласти бонусне слово камуфляж. Особливо приємно, що серед переможців є студенти перших курсів, які поступили на навчання на основі базової загальної освіти (9 класів). Друге місце посіли учні ЗОШ № 52, а третє – учні ЗОШ №34.
   Переможці отримали призи та грамоти від організаторів, а найголовніше - гарний настрій, нові знання, навички командної гри і бажання досягти більшого у майбутньому.

Ольга Сокальська, керівник клубу «Ерудит»
 Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу.

Немає коментарів:

Дописати коментар