24 березня 2014

Дівочий характер

Усі, хто вивчав філософію, знають відомий вислів Сократа: «Пізнай самого себе». Давньогрецький мудрець не випадково звернув на це увагу, адже характер є складовою частиною кожної особистості. А дівчата Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу у спортивному конкурсі, який проводився між командами студентів першого курсу, довели, що мають силу волі і творчий підхід у вирішенні складних завдань.

Викладач вищої категорії Бережна Наталія Валентинівна протягом змагань всіляко випробовувала дівчат на міцність, швидкість, організованість, дружність, та результати конкурсу показали, що усі учасниці таки мають дівочий характер! Бо інакше як можна розплутати «косу», зроблену з рук і ніг конкуренток? А чого варті естафети, де потрібно докласти всіх зусиль, щоб спритніше за всіх впоратися з поставленим завданням!
Та найцікавіше було вболівальникам, які голосно і завзято хвилювалися за своїх одногрупниць і навіть виготовили транспаранти з назвами улюбленої команди. Жоден у спортивній залі не залишився байдужим, бо кожна з учасниць досягла маленької перемоги над собою і великої перемоги командної дружби, підтримки та єднання.


Назарова Ю. А., викладач коледжу


Немає коментарів:

Дописати коментар