15 листопада 2016

Знайомство зі спеціальностями економічного та правового спрямування


 09 листопада 2016 року  десятикласники Херсонського  навчально-виховного  комплексу  "Загальноосвітня школа  ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства" Херсонської міської ради згідно з планом профорієнтаційної роботи побували на Дні відкритих дверей у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі. Ліцеїсти  ознайомилися  з організацією навчання студентів у коледжі та його матеріально-технічною базою. Приємно вразила можливість отримати повну вищу освіту на базі коледжу в Полтавському університеті економіки і торгівлі за ступеневою підготовкою і скороченим терміном навчання.


 Знайомство зі спеціальностями, які пропонує коледж, проходило у надзвичайно цікавих нестандартних формах із залученням гостей  -  самих ліцеїстів. Зустрічали гостей, проводили екскурсії та презентували спеціальності здебільшого студенти коледжу. Варто відзначити бездоганний зовнішній вигляд господарів, теплий душевний прийом, щире захоплення своєю майбутньою професією, чіткі грамотні відповіді на запитання учнів. Презентації спеціальностей супроводжувалися  вирішенням ситуацій та демонстрацією відео, проведенням вікторин та  конкурсів.  У такій невимушеній щирій атмосфері ліцеїсти залюбки брали участь у всіх заходах та з радістю одержували за це солодкі подарунки.


З урахуванням профільності нашого ліцею учнів ознайомили зі спеціальностями економічного та юридичного спрямування:
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Готельно-ресторанна справа
  • Маркетинг
  • Право.

 Більш детально про особливості роботи фахівців зазначених спеціальностей, вимоги до особистих якостей розповіли викладачі коледжу. Гарне враження справило і спілкування з колишніми випускниками коледжу, які нині успішно працюють в різних галузях господарства.


 На закінчення зустрічі ліцеїсти побували у музеї коледжу і споживчої кооперації області, ознайомилися з майже 90-річною історією навчального закладу  та зробили фото на пам’ять у чудовій актовій залі коледжу.


 Такі екскурсії, безперечно, надзвичайно важливі для майбутніх випускників, і, сподіваємося, стануть у пригоді при виборі майбутньої спеціальності.

 Від імені колективу ліцею щиро дякую керівництву коледжу, викладачам та студентам, які  не тільки  на високому рівні організували знайомство зі спеціальностями, але й створили гарний настрій, дали позитивний заряд енергії та емоцій. Особливі слова подяки директору коледжу Лімаковій Людмилі Миколаївні за її високий професіоналізм, відданість навчальному закладу  та небайдужість. Це проявляється в усьому: від високоясної підготовки фахівців та їх достойного працевлаштування до тепла, затишку і краси, що панують у цьому храмі науки.   Сподіваємося на продовження тісної співпраці коледжу та нашого ліцею задля майбутнього нашої молоді.

З повагою, директор Херсонського  навчально-виховного
комплексу  "Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей 
журналістики, економіки та правознавства"
І. Е. Завгородня.

Немає коментарів:

Дописати коментар