18 листопада 2016

Міжнародний День Бухгалтера!


 10 листопада 2016 у світі відмічається «Міжнародний день бухгалтера», тому студентство та викладачі облікових дисциплін не могли залишити без уваги цю важливу подію.

 То ж влаштували свято для всіх бухгалтерів, а особливо для студентів другого курсу, бо вони тільки почали вивчати мову бізнесу – бухгалтерський облік.

 На зустріч були запрошені студенти І курсу  спеціальності «Облік і оподаткування» для першого знайомства з професією.


 Ведучими заходу були кращі студенти ІІІ курсу спеціальності «Бухгалтерський облік», які є членами «Баланс- Клубу « - Застава Вікторія та Халецька Катерина.

 Під час свята були організовані конкурси, тому для їх оцінки було запрошено професійне журі у складі: Регіональний представник газети «Все про бухгалтерський облік» Анісім Людмила Миколаївна, головний бухгалтер коледжу Лазаренко Інна Олександрівна та завідуюча відділення  і викладач обліку Підмогильна Світлана Павлівна.

 Учасників було розподілено на три команди  і не просто команди, а найважливіші підрозділи, які є на кожному підприємстві, установі, організації – Бухгалтерії,  на чолі з головним бухгалтером – капітаном команди.

 Команди показали не тільки добрий теоретичний рівень підготовки, а й практичні уміння роботи з документами.


 У ході виконання завдань конкурсів учасники розробили презентацію спеціальності, дізналися про відомих бухгалтерів, вирішували ситуаційні практичні завдання.

 Кожна команда-бухгалтерія мала змогу проявити себе у багатьох конкурсах. Перемогу отримала «Бухгалтерія № 2», яку очолював студент групи Б-291 Січкар Антон. Крім цього були відзначені лідери кожної команди – учасника, які найкраще проявили свої організаторські якості та професійні навички: Букур Олена, Сердюк Наталія, Липай Сергій.


 По закінченню свята бухгалтери - учасники команд дали клятву на вірність професії та отримали сертифікати про присвоєння звання «Юний бухгалтер» від Регіонального представника  газети «Все про бухгалтерський облік» Анісім Л.М.

 Юні бухгалтери отримали цікаві враження, корисний досвід та професійні настанови на майбутнє від професіоналів своє справи. І це тільки перший крок до майбутніх перемог у своїй професійній діяльності.

Немає коментарів:

Дописати коментар