18 вересня 2020

Коледж пишається своїми випускниками


Вже стало приємною традицією знайомитися Вас із випускниками коледжу, які досягли успіху, стали професіонали своєї справи. Завдяки тому, що знали, чого вони бажають досягти у своїй професії, які завдання треба поставити перед собою.

Так, студентам третього курсу правознавчого відділення випала чудова нагода зустрітися в рамках онлайн-конференції із випускницею коледжу 2020 року – Пацалай Аліною, яка на даний момент працює помічником адвоката.

Ще в червні місяці Аліна була студенткою коледжу, а сьогодні – практичний спеціаліст, яка надає консультації клієнтам, складає процесуальні документи, бере участь у судовому процесі.


А як все починалося? Сором’язлива дівчина із Чаплинського району після 9 класу вступила до ХКЕПК. Коледж настільки надихнув, що Аліна чітко зрозуміла, за 4 роки можливо закласти фундамент успішного майбутнього. Жодного дня Аліна не сиділа на місці, окрім постійної активності на заняттях, брала участь у житті коледжу. Очолювала клуб правознавців «Феміда», розвивала ораторські здібності, адже комунікабельність юриста – перший крок до успіху в юриспруденції.Та це ще не все, активна життєва позиція наштовхує Пацалай Аліну на одержання додаткових знань, практичних вмінь та навичок. Аліна вирішує навчатися на двох спеціальностях: «Право» та «Облік і оподаткування». У Вас виникло запитання: а що можливо так?

Звичайно, у ХКЕПК все можливо! Головне – бажання вчитися, бути кращим і не боятися відкрити для себе щось нове! Ось і Аліна вирішила не витрачати зайвий час дарма, а дізнатися більше про тонкощі ведення обліку на підприємстві, захисту бізнесу, адже має мрію – відкрити власну юридичну фірму!

Є впевненість, що Аліна зможе це зробити, адже під час навчання брала активну участь у науково-пошукових конференціях і безпосередньо досліджувала нюанси ведення сучасного юридичного бізнесу.Зустріч з молодим фахівцем була настільки щирою, душевною, що майбутні юристи настільки прониклися розповіддю і задавали багато запитань.

Студентів цікавило: чи можна вже на третьому курсі піти працювати за фахом? Пацалай Аліна з впевненістю відповіла: «Так». Адже сама проходила стажування у приватного адвоката, перевіряла свої знання на практиці, відпрацьовувала навички оформлення юридичних документів, надавала юридичні консультації громадянам.

Далі, випускниця коледжу познайомила студентів із специфікою безпосередньої роботи. Так, на даний момент Аліна веде справу про стягнення аліментів, приватизація земельної ділянки, стягнення заборгованостей за «швидкими» кредитами та порушення правил дорожнього руху.

Як бачимо, справи зовсім різні і стосуються різних галузей права: сімейного, земельного, адміністративного, фінансового. Для Аліни все просто, адже у коледжі вивчали всі галузі права, а фундамент економічних знань здобула на спеціальності «Облік і оподаткування».

Наприкінці, Пацалай Аліна поділилася практичними порадами, як не боятися змін, вдосконалюватися, виходити із зони комфорту. Головне - бажання професійно зростати у рідному ХКЕПК.Коледж пишається своїми випускниками, які не стоять на місці, а постійно рухаються тільки вперед. Рух – це життя, постійна робота над собою малесенькими щоденними кроками.

Тому, студенти спеціальності «Право» не зупиняйтеся на досягнутому і вірте – Ваші мрії обов’язково здійсняться.

Унчикова Вікторія Анатоліївна


Немає коментарів:

Дописати коментар