15 квітня 2015

Задумуючись про небуденне…

З чого починається патріотизм? У якій країні ми хочемо жити і що кожен із нас може зробити для держави?
На ці (далеко не риторичні) питання намагалися дати відповідь студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу під час цікавої зустрічі зі священиком храму Святої Трійці Олегом Стецюком, підприємцем Андрієм Сидоренком, учасником бойових дій у зоні АТО Володимиром Мазуром, політичним аналітиком Анатолієм Скороходом. Так, можливо, нарешті вже прийшла пора змінитися і зробити вибір: бути звичайним споживачем чи виховати у собі потребу нести відповідальність спочатку за свої вчинки, а далі вже і за долю Батьківщини?! Уже слід усвідомити, що самореалізуватися, бути соціально захищеним, впевненим у завтрашньому дні можна тільки у державі, яку не хтось створить для нас, а ми самі – зусиллям кожного!Таке свідоме ставлення до життя, майбутньої праці прищеплюється у навчальному закладі. Власний приклад директора коледжу, викладачів, співробітників підкріплює впевненість у тому, що наше спільне благополуччя починається з щоденної небайдужості  кожного!


Ця зустріч змусила молодь замислитися над своїми життєвими принципами та пріоритетами, викликала дискусію. Студенти прийшли до висновку: зміни потрібні! А розпочати кожен мусить із себе, проаналізувавши своє ставлення один до одного, до батьків, родини, товаришів, до навчання і праці. А це дасть сили жити за принципом: «Якщо не я, то хто ж ?»
Настала пора бути чесними самим із собою, брати  все у свої руки і створювати економічно стабільну, процвітаючу державу, якою будуть пишатися наші нащадки.

Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар