25 жовтня 2016

Екскурсія до Дніпровського РАЦС

Екскурсія до Дніпровського районного у м.Херсоні відділу державної реєстрації актів  цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області


 Студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу відвідали відділ реєстрації актів цивільного стану нашого міста з метою детального ознайомлення з компетенцією органів реєстрації актів цивільного стану, їх діяльністю, порядком проведення державної реєстрації.

 Керівник РАЦСу познайомила нас з функціями та напрямками роботи цієї установи, пояснила студентам, що державна реєстрація актів цивільного стану проводиться з метою забезпечення реалізації прав фізичної особи та офіційного визнання і підтвердження державою фактів народження фізичної особи та її походження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, смерті.   Студенти звернули особливу увагу на електронні реєстри, які використовуються в діяльності РАЦСУ та з якими вони знайомляться при вивченні дисципліни «Комп’ютерні технології в юридичній діяльності». Не залишилася осторонь і  реєстрація шлюбу за 24 години, адже студентів дуже цікавила вартість такої послуги. І як виявилося від 4000 грн. до 6000 грн.


 Корисно та цікаво було поспілкуватися зі співробітниками РАЦСу. Студенти задавали багато питань, зокрема про державну реєстрацію зміни імені, порядок укладання та припинення шлюбу, оформлення та подання різноманітних документів. Студенти отримали корисні роз’яснення на свої запитання від працівників. Отримані знання стануть в нагоді під час проходження практики в даних установах.

Гончарова Вікторія, студентка групи П-491

Немає коментарів:

Дописати коментар