13 жовтня 2016

Посвята в юристи


 Посвяту першокурсників правознавчого відділення у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі приурочили до Дня юриста. На свято завітали випускники коледжу Сакун Олександра, помічник приватного адвоката, випускниця 2014 року та Дубовенко Юлія, юрисконсульт комунального закладу охорони здоров’я, випускниця 2012 року.

 У заході взяли участь студенти груп П-192, П-291, ПР-191. Юні правознавці із захопленням слухали випускників коледжу, які розповіли багато цікавого зі свого професійного досвіду. А після цього настав час позмагатися студентам між собою.

 Із домашнім завданням - створенням проектів - презентацій, найкраше впоралися студенти групи П-192.

 У номінації «Найуважніші майбутні юристи» перемогу вибороли студенти групи П-291. Саме вони  розгледіти найбільше правопорушень на провокаційному гумористичному малюнку.

 Наступне творче завдання вимагало неабияких ораторських здібностей: адже проголосити промову на захист Чіпки  (героя роману Панаса Мирного «Хіба ревуть воли як ясла повні?»), знайти переконливі аргументи, спираючись на закон, під силу не кожному першокурснику. Перемогу у цьому конкурсі, у жорсткій боротьбі, вибороли студенти групи П-192, які були найпереконливішими.

 Несподіванкою для майбутніх правознавців стало те, що не лише їм випала честь дати присягу студента, а і керівники груп заприсяглися зробити із недоліків студентів одні переваги, хорошим допомогти стати ще кращими, а кращим – найкращими. Після урочистої посвяти, першокурсники отримали сертифікати студентів і студентські квитки.


 На мій погляд, після цього виховного заходу студенти зрозуміли, що для досягнення успіху потрібно дуже багато вчитися і працювати, а блондинки в рожевому з пуделями на руках, як правило, не виграють суди, а гроші не падають юристам у кишені з неба.

Демидов Денис, студент групи П-391

Немає коментарів:

Дописати коментар