21 лютого 2018

Олімпіада з цивільного та сімейного права - впровадження елементів дуальної освіти


Нещодавно у коледжі серед студентів третього курсу правознавчого відділення було проведено фахову олімпіаду з дисципліни «Цивільне та сімейне право».У першому турі олімпіади студентам групи П-391 запропоновано вирішити кросворд. Де найцікавішою відповіддю для студентів стало поняття «суперфіцій». У другому завданні студенти міркували над наступними питаннями: «Сіамські близнюки- це одна чи дві фізичні особи?», «Фізична особа – підприємець – це фізична чи юридична особа?». Завдання «Доведіть рівність» виявила неабияку зацікавленість в учасників, адже потрібні були знання не тільки щодо визначення віку надання повної цивільної дієздатності, строк позовної давності, а ще й знання з математики. Але студенти впоралися на «відмінно» з даним завданнями.

Майбутні юристи вирішували практичну ситуацію щодо визнання права власності на перлини, які були подані у страві в ресторані. Наступним завданням, учасникам було запропоновано порівняти поняття. І з цим впоралися студенти. Останнім завданням необхідно було проявити уважність, яка є дуже важливою у професійній діяльності юриста, адже їм потрібно було виправити помилки у тексті.
За результатами I туру до фіналу увійшли: Романенко Ілона, Бондаренко Микола, Ільницька Діана, Бойченко Олена.

Другий тур олімпіади містив завдання практичного характеру і тому був проведений на юридичній фірмі «ЮСТА», де нас радо зустріли керівник - приватний адвокат Петренко Наталя Олегівна, помічник адвоката – Сакун Олександра, яка є випускницею коледжу 2015 року  та Бєляєва Катерина, студентка четвертого курсу спеціальності «Правознавство», яка проходить на даний момент стажування.

Учасники другого туру захопилися участю у такому заході, адже безпосередньо на робочому місці надавали консультацію щодо визнання права власності, здійснювали перевірку договору перед поданням його на підпис керівникові.


Особливо майбутнім спеціалістам сподобалося робити оцінку договору купівлі-продажу, тобто виявляти помилки, які були допущені у поданому зразку. І наостанок, учасники на основі реального судового рішення визначали суть позову, вимоги та аргументи позивача, його суть.


Журі відмітило, що дуже велику роль відіграють у практичній діяльності юриста не лише його відмінні знання, професійні вміння і навички, а ще й здатність їх донести до клієнта, оппонента і побажали студентам бути завжди впевненими у собі.

За результати двох турів було визначено переможців:
I місце – Бондаренко Микола
II місце – Ільницька Діана
III місце – Бойченко Олена
IV місце – Романенко Ірина.
Вітаємо переможців!!

Немає коментарів:

Дописати коментар