02 квітня 2018

Стажування за кордоном – нові перспективи!!!


Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж та Полтавський університет економіки і торгівлі в 2018 році продовжує  для  херсонських студентів програму стажування за кордоном. Це дозволить молоді не лише набути досвід роботи, здійснити практичне навчання, а і удосконалити знання іноземних мов, познайомитися з історією, культурою інших країн. Після закінчення стажування, його учасники отримують сертифікат, який гарантує додаткові переваги при працевлаштуванні.

Стажування відбувається в різних країнах: Болгарії, Туреччині, Об'єднаних Арабських Еміратах, Польщі, Китаї, США, Німеччині. При чому організацію і витрати з оформлення документів, відкриття робочої візи, переїзду, відповідальність за умови роботи, проживання і харчування стажерів університет бере на себе.  Однією із основних перепон для того, щоб скористатися такою можливістю, є лише рівень володіння іноземною мовою. Адже для тих, хто вміє вільно спілкуватися пропонуються більш цікаві посади та можливості, а відповідно і оплата за працю.

Досвід стажування за кордоном дає студентам беззаперечні переваги: занурення в інший світ, стиль життя, вивчення і удосконалення іноземних мов, додаткові можливості працевлаштування. Тож побажаємо нашим студентам удачі, наполегливості, професійного вдосконалення та здійснення їх мрій.

Немає коментарів:

Дописати коментар