23 квітня 2018

Майстер-клас для першокурсників


Нещодавно для студентів першого курсу правознавчого відділення було організовано майстер-клас на базі юридичної фірми «КапіталЮристплюс». Керівник фірми, приватний адвокат Оніщенко Віталія Іванівна радо розповіла про тонкощі юридичної діяльності, детально зупинилася на основах діловодства, а головне – надала практичні поради щодо того, яким повинен бути справжній юрист. Студенти брали активну участь у виконанні завдань майстер-класу, за що одержували  спеціальні нагороди - «фемідки».


Так, у ході заходу майбутні юристи з’ясували, які асоціації виникають у них з поняттям «юридична діяльність»: відповідальність, законність, чесність, справедливість. Також учасники заходу сформували портрет сучасного юриста. А на Вашу думку, яким повинен бути юрист? Самовпевненим, принциповим, амбіційним чи, в першу чергу, знаючим законодавчу базу та здатним якісно виконувати  власну роботу?

Далі, помічник адвоката, випускниця коледжу 2016 року Романенко Ілона розповіла студентам про реалії робочого дня юриста, зупинилася на практичних ситуаціях, які можуть виникнути у професійній діяльності. Так, наприклад, на запитання, що Ви оберете: велику заробітню плату не за фахом чи середню – за спеціальністю, всі студенти обрали другий варіант, адже для гарного затребуваного юриста важливо мати практичний досвід та постійно самовдосконалюватися.

А тепер, на хвилинку, уявіть собі, що Ви є власником юридичної фірми. Яким чином Ви будете привертати увагу клієнтів? Студенти правознавчого відділення визначили, що першу консультацію проводитимуть безкоштовно, будуть з відповідальністю відноситися до кожної справи та добросовісно виконувати всі обов'язки і поставлені завдання. А на Вашу думку, що є найкращою рекламою для юриста?


Наступним етапом майстер-класу стало опрацювання практичних ситуацій. З ними відвідувачів ознайомила студентка четвертого курсу правознавчого відділення Качуровська Анастасія, яка з 22 березня проходить виробничу практику  у юридичній агенції. Присутнім запропонували навести аргументи для захисту клієнта щодо збільшення розміру аліментів, а також відшкодування майнової шкоди у разі, якщо Вас покусала собака. Учасники заходу з’ясували, що можливо звернутися до суду, якщо Вас ображають в соціальних мережах та незаконно використовують уривки авторських творів чи віршів  Студенти брали активну участь в обговоренні, адже незабаром і вони обіймуть робоче місце юриста.
Особливу увагу привернуло завдання «Складання шаблону позовної заяви», де Романенко Ілона та Качуровська Анастасія надали практичні рекомендації для написання якісної позовної заяви.


Кожен учасник наприкінці заходу підрахував кількість  одержаних   «фемідок» і переможцем стала Рубан Валерія. Вітаємо її і бажаємо в подальшому наступних перемог. Керівник фірми Віталія Іванівна Оніщенко, підводячи підсумки зустрічі, наголосила, що професія юриста престижна, але дуже  відповідальна, тому постійно, кожного дня потрібно працювати над собою.


Бажаємо успіхів нашим першокурсникам  і бажаємо їм стати справжніми професіоналами у сфері права!

Викладач правознавчих дисциплін
Унчикова Вікторія Анатоліївна

Немає коментарів:

Дописати коментар