03 квітня 2018

Поєднуємо теорію із практикою


Студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на виробничому підприємстві  ТОВ «Блиск» вивчали показники якості господарських товарів у процесі їх виробництва.


Виробниче підприємство ТОВ «Блиск» виготовляє господарську продукцію: металеві шкребки, пакети для сміття, плівки харчові, фольгу для запікання, шпажки, зубочистки та інші товари господарського призначення.

Майбутніх підприємців вразило те, що дев’ять років тому власники мали лише бізнес – ідею, яку здавалося б втілити зовсім нереально. Однак чіткі цілі та наполеглива праця засновників забезпечили їм успіх і сьогодні ТОВ «Блиск» - це конкурентоспроможне виробниче підприємство, на якому працює чимала чисельність персоналу.

Студенти групи Т-301 мали можливість побувати у виробничих цехах і дослідити технологічний процес від виготовлення шкребків з металевої нитки до упаковки готової продукції.

У в'язальному цеху з виробництва металевих шкребківУ цеху з виробництва пакетів для сміття

Студенти дослідили якість сировини, з якої виготовляється товар, а також процес виготовлення і формування виробів з пластичної маси.


Біля виробничої лінії пакетів для сміття з вторинної сировиниНа виробничій лінії пакування пакетів для сміття

Після такого заняття майбутні підприємці назавжди запам'ятають тему: «Господарські товари» з дисципліни «Товарознавство», адже тепер вони знають не лише асортимент товарів даної групи, а й сам процес формування їх якісних показників при виробництві. А дехто з них  вирішив, що після закінчення коледжу розпочне з організації підприємницької діяльності у сфері торгівлі господарськими товарами. А чому б і ні? Адресу якісного виробника вже знають!

Немає коментарів:

Дописати коментар