29 червня 2018

Нехай вам щастить, випускники!


Червень - надзвичайно важливий місяць для всіх випускників! Державні іспити, випускні вечори промайнуть дуже швидко і молоді підприємці, фінансисти, юристи, обліковці, маркетологи, спеціалісти готельно-ресторанної справи полохливими пташенятами вилетять із гнізда у нове доросле життя. Ми хвилюємося за долю кожного з них, адже саме в коледжі вони відчули себе більш самостійними, впевненими, коледж став фундаментом їх професійного майбутнього.

Більшість випускників Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу здобуває вищу освіту в рідних стінах, у заочно-дистанційному центрі ВНЗ «Укоопспілки» Полтавському університеті економіки і торгівлі. Це економічно вигідно і зручно: навчальні плани узгоджені, професори університету читають лекції, проводять практичні і семінарські заняття, приймають заліки й іспити  на базі коледжу в Херсоні, або за допомогою новітніх засобів on-line спілкування.

Але є і винятки! Ми радіємо, коли наші випускники відкривають нові горизонти у подальшому навчанні і професійному ствердженні. Студентка третього курсу спеціальності «Ресторанне обслуговування» Таран Анастасія не лише відмінно навчається в коледжі, а збирається продовжити освіту за обраною спеціальністю у Вроцлавському університеті бізнесу (Польща).


«Перед собою я маю мету – власний ресторан», – говорить Анастасія. – «А хто про це не мріє? Я впевнена: якщо працювати із задоволенням, то твоя справа буде процвітати!». Ця тендітна дівчина дійсно цілеспрямована і рішуча. Два роки вона вивчала польську мову, а навесні виграла стипендіальний грант серед абітурієнтів програми UP-STUDY. Умовою конкурсу було написання твору українською і польською мовами. Настя, не шукаючи легких шляхів, обрала непросту тему: «Штучний інтелект: прогрес людства чи загроза суспільству»,  і перемогла інших конкурсантів із різних куточків України. А допомогли їй набуті знання та лідерські здібності: два роки Анастасія виконувала обов’язки заступника голови студентської ради коледжу, була старостою групи, брала активну участь у різноманітних олімпіадах, конкурсах, стала стипендіатом Обласної ради.

«Мені здається, що ресторатор – це така людина, яка має неймовірну кількість знань: управління, психологія, бухгалтерський облік, управління фінансами - ніщо не буде зайвим! Саме тому я паралельно навчаюся на заочному відділенні і здобуваю додаткову освіту за спеціальністю «Право». Хочу знати всі нюанси законного ведення бізнесу в межах правових норм. Для мене важливо досягти успіху, але іще важливіше бути корисною людям! Дуже хочу, щоб мої батьки раділи за мене!»


Тож побажаємо Анастасії Таран і всім випускникам любові до обраної справи, наснаги і невпинного руху до здійснення своїх мрій!

Немає коментарів:

Дописати коментар