12 березня 2020

Випускники коледжу – потенційні роботодавці!


Коледж тісно підтримує зв'язок зі своїми випускниками. Адже кожен випускник – гордість і надія, частинка душі навчального закладу. 
Під час навчання, студенти активно оволодівають високими знаннями, практичними вміннями та навичками, які в подальшому допомагають реалізувати себе у професійній діяльності. 

Сфера працевлаштування різноманітна, тому на останньому курсі майбутні правознавці стоять перед вибором, яку базу практики обрати. Деякі, вже спробували себе в ролі помічників адвокатів, нотаріусів, тому прагнуть вивчити нову сферу: суду, поліцію, юстицію. 
Коледж індивідуально, враховуючі здібності студентів, пропонує їм бази практики. Так, майбутні юристи мають можливість пройти виробничу практику у : Херсонському міському суді, Регіональний центр надання вторинної правової допомоги, органах поліції, нотаріату, адвокатських об’єднаннях, юридичних фірмах, підприємствах. 
А найприємнішим є те, що колишні випускники коледжу нині роботодавці, запрошують на практику студентів і таким чином відбувається передача професійного досвіду молодому поколінню. 
Цього разу, на зустріч із студентами четвертого курсу правознавчого відділення завітала випускниця коледжу 2014 року, юрисконсульт юридичної групи ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна кампанія» - Буренко Вікторія Олександрівна. 
Вікторія охоче поділилася враженнями від своєї практичної діяльності . Розповіла про досвід роботи начальником відділу кадрів підприємства, проте робота юрисконсульта стала більш цікавою. 
Випускниця коледжу в деталях розповіла про проходження виробничої практики у коледжі. Вікторія проходила практику у прокуратурі та приватному підприємстві. Практика була настільки цікавою, що Вікторія запевнилася на всі 100% - зроблено правильний вибір не лише спеціальності, а й навчального закладу. На робочому місці, будучи практикантом, Буренко Вікторія відчула у собі сили, здобуті знання, щоб стати справжнім професіоналом у юриспруденції. 
Юрисконсульт наголосила, що під час занять, студенти не завжди усвідомлюють, що кожне заняття – це шлях до успіху, крок до реалізації себе у професійному житті. 
Вікторія запросила майбутніх юристів для проходження виробничої практики на базі енергопостачальної кампанії. Вимоги? Відповідальність, здатність вчитися чомусь новому! Саме такими якостями володіють студенти коледжу, які йдуть на практику. 


Саме головне, майбутні юристи чітко розуміють, саме вони є творцями свого майбутнього! 
Побажаємо успіхів майбутнім практикантам! Вас чекає попереду цікава професійна мандрівка – виробнича практика! 

Викладач В. А. Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар