02 грудня 2021

Роздуми… Щастя – це лише момент…(В. Винниченко)


Я думаю, що для кожної людини щастя виявляється в чомусь своєму. Для когось – це мати свій бізнес або автомобіль, для інших – створити сім’ю, а для когось – просто знайти кохання.

Для мене щастям є велика і дружна родина, саме така, яку я зараз маю. Тому можу сказати, що я щаслива людина. Але не всі мають таке щастя: хтось перебуває в дитячому будинку, когось батьки покинули, а в когось вони загинули.

Щастя часто стає «непомітним», ми до нього звикаємо і вже сприймаємо як належне. Саме тому можна погодитися з думкою В.Винниченка, що щастям є недовготривалий момент, а далі – ейфорія проходить, і ми починаємо більш реально дивитися на світ. А буває, люди не можуть зрозуміти, що саме для них є щастям.

Мене з дитинства вчили, що щастя завжди повертається, якщо ним ділитися. Наприклад, одного дня наша мама сумувала. Ми пішли до парку і назбирали їй квітів. Кожен збирав ті квіти, які хотів – від душі. Коли букети потрапили до маминих рук, щастю просто не було меж, і вже увечері на нас чекав смачний пиріг. Мама спекла його як подяку за квіти і виявлену турботу.

Отже, якщо у вас є така можливість, то зробіть людину щасливою. Повірте, щастя не забариться, обов’язково до вас повернеться. Перевірено J!

Артем Нікітенко,
студент групи Т-391

Немає коментарів:

Дописати коментар