17 травня 2022

Знання – це свобода і більше можливостей!


Знання – це свобода і більше можливостей!

Або як вивчення іноземних мов впливає на рівень нашого життя.

Вивчаючи іноземну мову, ми переймаємо культуру іншого народу, розширюємо власний світогляд, уявлення про людей і явища та переходимо на новий рівень можливостей.

Адже у житті з’являються нові люди, друзі, партнери по роботі. Знавці іноземних мов з легкістю працевлаштовуються в міжнародні компанії, а гарний професіонал може розраховувати на більшу оплату праці та більш комфортні умови роботи у порівнянні з іншими. Наші студенти добре усвідомлюють, що вивчення іноземної мови – невід’ємна складова професійного успіху. Своїми роздумами другокурсники діляться з вами.

Ліза, спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування»

Англійська мова відкриває можливість для самореалізації. Англомовні компанії приваблюють саме перспективою більшого заробітку.

Мрія жити і працювати в США чи у Великій Британії не є обов’язковою для всіх, проте бажання вивчати мову виникає у багатьох. Чому? Людей, які мають не лише диплом відповідного фаху, а й добре володіють іноземною мовою беруть на роботу «з руками та ногами», саме тому, що такі люди багатофункціональні.

Я студентка Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу і вже другий рік здобуваю знання зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Мені подобаються мови, і багато уваги я приділяю вимові, досконало вивчаючи британську англійську. Для моєї майбутньої професії уміння гарно та правильно говорити дуже важливе, через те, що мені доведеться багато спілкуватися з людьми, яким надаватиму фінансові послуги.

Практика з говоріння – найкращій спосіб почати говорити і розуміти англійську мову. В цьому можуть допомогти друзі, знайомі, зокрема ті, хто живе за кордоном. Читання також дуже допомагає здобути гарну вимову та вивчити нові слова.

Вивчаючи іноземні мови ви поступово здобуваєте можливість для вільного спілкування з людьми, кар’єрного зростання та покращення рівня свого життя.


Поліна , спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування»

Я вчу англійську мову для того, щоб подорожувати і відчувати себе комфортно в інших країнах, легко виражати свою думку і не соромитись ставити запитання. Також мрію здобути додаткову освіту веб-дизайнера та створювати сайти як для українських так і для іноземних замовників. Як це поєднується з професією фінансиста? А чому б ні! Працювати над розробкою сайтів для міжнародних фінансових компаній, трейдингових агенцій дуже цікаво. І саме ця справа може приносити чудовий дохід.

Андрій, спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Для підприємця важливо володіти іноземнми мовами, наприклад, для того, щоб вивести бізнес на міжнародний рівень: укладати договори з іноземними партнерами, вести переговори, робити презентації, брати участь у виставках новітніх технологій у будь-якому місті світу. А це означає - бути на крок попереду інших. Звісно, можна скористатися послугою перекладачів, що не досить зручно. Для того щоб знайти спільну мову, краще спілкуватися без посередників. Тим більше, що сьогодні є безліч можливостей для опанування різних мов. І в коледжі нас підтримують, адже окрім занять можна відвідувати клуб поглибленого вивчення англійської, брати участь в олімпіадах, конкурсах, вікторинах. Головне – бажання!

Катерина, спеціальність «Готельно-ресторанна справа»

Я вступила до коледжу з мрією про професію ресторатора. А без англійської бажаного успіху не досягти! В школі мотивації для вивчення не вистачало, хоча мови мені даються легко. Аж поки не з'явилась можливість подорожувати. Коли я була за кордоном, мені пощастило вечеряти за одним столом з людьми, які говорили англійською та польською, але найбільше мене вразила жінка, яка розмовляла німецькою і знала ще 2 мови, та хлопець, який досконало опанував аж п’ять. Кумедним було те, що цей хлопчина іноді використовував всі мови одразу. І ніщо не заважало у спілкуванні! До чого я веду? За час своєї подорожі я зрозуміла наскільки суперово знати безліч мов і розуміти людей у будь-якому куточку світу! Це і стало моєю найсильнішою мотивацією! А для ресторатора мовленнєва компетенція ще й прибуткова! Розширений контингент споживачів, високий рівень обслуговування, найбільша кількість зірок Мішлен і нова сторінка розвитку. Так, це саме воно!

Бажаю тобі, дорогий читачу, знайти свою особисту мотивацію для вивчення та удосконалення різних мов світу. Бажаю розширити горизонт і, дивлячись в обличчя своєму страху, ступати в незвідані краї та знаходити нових цікавих людей у своєму житті в різних країнах нашої планети і не тільки….

Спілкувалася зі студентами Ірина Качуровська

Немає коментарів:

Дописати коментар