09 травня 2022

Найголовніше слово в житті кожної людини…

Найголовніше слово в житті кожної людини…

Бог не міг бути скрізь,
тому він створив матерів
Редьярд Кіплінг

Є у травні чудове свято – День матері. День, коли ми можемо зупинитися, відволіктися від звичайного ритму життя, замислитися про вічне і подякувати мамам за те, що вони є.

Мати — найголовніша людина у житті кожного з нас… З народження дитина відчуває лише її любов і турботу, піклування, сповнене материнською ніжністю і домашнім теплом. Протягом усього життя матір є надійним захисником і помічником. Вона дає безцінні поради і благословляє, ділиться знаннями і навчає новому, радіє успіхам дитини і допомагає їй долати труднощі.


Хто ще так піклується про нас? У кого ще так сильно болить за нас серце? Мати робить усе разом зі своєю дитиною. Недарма в народі є така приказка: «У дитини заболить пальчик, а у матері — серце». Мати й дісно відчуває кожну емоцію своєї дитини: біль, сум, жах, радість чи захоплення...

Мама — це цілий світ у ласкавих долонях. Мама — це надія, віра і любов. Мама — це центр Всесвіту, у зрівнянні з яким усі планети і навіть зірки здаються маленькими і непомітними. Мама — це та, яка прийме нас будь-коли, і неважливо, скільки нам років і чого ми домоглися, вона буде щиро дарувати нам свою любов.

Образ матері завжди надихав на творчість велику кількість письменників. Студентка нашого коледжу – Костіна Аліна – теж написала вірш про найріднішу у світі людину.

Я народилася, і перше моє слово МАМА,
4 літери всього, а значить так багато..
Я дякую, що ти мені життя подарувала,
Дала любов і ласку разом з татом!
В мої перші кроки, за рученята міцно ти тримала,
Я падала, але ж одразу підіймалась.
До рочків двох, мабуть, з ложечки мене годувала,
Я завжди до порад твоїх прислухалась.
Дитинство дуже швидко промайнуло,
Садочок, школа, купа дітвори…
Роки студентські швидко спалахнули,
Тільки я, матусю, від тебе нікуди...
Де б я не була, приїду до тебе, додому,
Хоч на хвилинку побачить твої очі.
Образити тебе не дозволю жодному,
Як безмежно люблю, тобі прошепочу.Однак, щоб показати мамам, наскільки ми їх цінуємо, не варто обмежуватися тільки загальноприйнятими святами. Висловлюйте свою вдячність якомога частіше, адже на це є безліч причин.

Алла Сергазіна,
викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар