09 грудня 2022

Кооперація - велика родина! Звернення випускників коледжу.

Наталія Кондратьєва (Попова)
АТ «Райффайзен Банк» , менеджер з підвищення ефективності продажів ММБ ( м. Одеса )

У ці важкі для кожного часи, все частіше згадуєш найприємніші митті життя. До них відноситься і навчання у коледжі.
З самого початку навчання ми знали, що коледж - це частина споживчої кооперації, що це одна родина. У 2012 році, я як студентка коледжу брала участь у конференції серед студентів навчальних закладів споживчої кооперації. Темою мого дослідження була роль споживчої кооперації в створенні кластерів. В цьому дослідження доводила, що кластери - це оновлена СК, які є найуспішнішою моделлю розвитку економіки, так як кластери - прискорюють темпи росту виробництва, покращують якість наданих послуг. Наш коледж є таким новітнім кластером в ком'юніті зі споживчою кооперацією. Наразі один із пазлів СК- наш коледж - пошкоджено, нажаль війна осквернила святиню знань. Можна було б опустили руки і нічого не робити, але в коледжі вчили інакше - вчили що кооперація родина , що ми горою один за одного.

Так хочеться, щоб коледж і надалі мав можливість готувати для країни - успішних, молодих, амбітних спеціалістів, які просуватимуть ідею кластеризації у відбудові нашої держави!


Аліна Лепська
Заступник начальника відділу реструктуризації заборгованості та стягнення Херсонського ОУ АТ "Ощадбанк"

Хочу в такий непростий час для всіх, ще раз подякувати всьому колективу коледжу за знання та рівень підготовки.

Вчителі коледжу завжди наголошували на головних трьох факторах, що об'єднують кооперацію: взаємодопомога, демократія та мир.

Далекоглядними були засновники кооперації, визначивши такі поняття головними в своїй роботі.

Мені настільки запали в душу дані принципи кооперації, що на сьогоднішній день в інтерпретованому вигляді, я їх використовую в своєму житті, в своїй роботі. І цьому мене навчив коледж, в стінах якого я провела 4 роки.

Ніколи не забуду своє студентське життя, лекції, семінари, які готували мене до професії юриста.

Життя в гуртожитку протягом всього періоду навчання-це окрема сторінка, яку згадую з теплом.

Вже 10 років минуло, але все одно проходячи повз будівлю, я з трепетом згадую той час.

Коледж - передовий заклад освіти міста Херсон.

Авторитет та престиж коледжу тримається на протязі десятиліть! Так як сім'ї не в одному поколінні навчалися та навчаються у цьому коледжі, і моя родина - не виключення.

Війна внесла непоправимі негативні корективи в наше життя та життя коледжу, але це не перепона для реалізації головних принципів кооперації: єдність, взаємодопомога та мир. Зробимо все, щоб коледж відбудували та зберегли його найкращі традиції!

Немає коментарів:

Дописати коментар