20 грудня 2022

Декілька правил, які гарантуватимуть успіх в професії


(Зустріч із випускником коледжу керівником відділу маркетингу компанії «Кібернетики» Тимуром Медведевим)

Важко уявити гарного спеціаліста, який любить свою справу, без роботи. Наш гість Тимур саме такий затребуваний професіонал, який може дозволити собі не шукати роботу, а обирати найкращі пропозиції роботодавців.

Онлайн зустріч з ним виявилася стимулом, щоб замислитися над тим, чи достатньо ми робимо для досягнення своїх мрій. В які пастки потрапляємо, орієнтуючись на думки інших або модні тенденції. Чому варто дослухатися до свого серця.

Мотивовані люди, цілком ймовірно, займаються улюбленою справою. Вони багато встигають, мають більше енергії. Як же не втратити ентузіазм і не перегоріти?

«Потрібно обирати роботу, яка буде приносити не тільки гроші, а подарує задоволення - розповідає Тимур, - Більшість молодих шукає високої заробітної платні, проте вони виснажуються і втрачають себе, коли займаються роботою, яка не по душі»

Щоб упевнитись, що дійсно приносить тобі задоволення, важливо працювати над собою. Більше читати, навчатися, опановувати додаткові курси, спілкуватися з людьми тощо. Бездіяльність та самокопання не принесуть результату. Треба діяти кожного дня, надихаючись вогником мрії, яка палає в серці.

Війна створила тотальну кризу, перед якою важко встояти. Багато людей втратили роботу і заробіток. Майже кожен розгублено дивиться у майбутнє. Важко щось порадити, але кожному з нас треба зберігати віру в добро, віру в себе, віру в один одного.

«До початку війни ми не думали, що нам потрібно буде вчитися багатьом речам: від забезпечення найелементарніших базових потреб до розробки нових стратегій у бізнесі. З цього випливає, що найперше нам потрібно вчитися не відкладати на потім. Напевно, ніколи не втратять актуальність такі навики: швидке перепрофілювання, вміння визначати пріоритети та трансформуватись до актуальних умов ринку. Бо кожна криза показує, що виживає той, хто вміє швидко та якісно реагувати на зміни, бути високоефективним» - зазначив Тимур.


Після зустрічі я для себе окреслила правила, які допоможуть побудувати гарну кар’єру:

1. Любов до своєї професії

2. Високий професіоналізм

3. Самоповага

4. Віра в себе і в свою вдачу

5. Бажання своєю діяльністю приносити користь людям та світу.

Дякуємо за цікаву зустріч та бажаємо кожному випускнику, кожному студенту знайти своє призначення та втілити добрі мрії!

Єлизавета Сагун
Ірина Качуровська

Немає коментарів:

Дописати коментар