31 січня 2023

Зв'язок з роботодавцями - невід'ємна складова освітнього процесу у коледжі

 

Зв'язок з роботодавцями - невід'ємна складова освітнього процесу у коледжі

Хто сказав, що онлайн –навчання не може бути конкурентом офлайн-навчанню? Мабуть все залежіть від рівня організації освітнього процесу, адже на сьогодні є стільки можливостей.

 Хочемо подякувати  керівництву та педагогічному колективу за можливість під час дистанційного навчання постійно мати зв'язок з роботодавцями, керівниками практики та випускниками.

На минулому тижні  студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування» зустрілися  з заступником директора  Страхової групи «ТАС»  Закарпатської філії  Халусем  Михайло Михайловичем.

Викладачі та студенти мали можливість  поглибити знання, обмінятися думками, поглядами, що неодмінно збагатило кожного новими ідеями, відкриттями, враженнями та досвідом роботи страхової компанії. 

Михайло Михайлович, ще раз, пояснив про переваги страхування і наголосив про діючі в їх страховій компанії  у військовий час. Керівництво компанії приділяє багато уваги своїм клієнтам,  розробці нових лояльних страхових продуктів та системі знижок. І звісно підтримці нашим ЗСУ.

Ознайомившися детально з діяльністю компанії ми побачили, що найбільшим попитом користується Автоцивілка, потім КАСКО та Зелена карта. Загалом, по словам доповідача, за 2022 рік було здійснено, їхньою компаніє, виплат в розмірі понад 904 млн. грн. Це результат, який примушує задуматись про важливість страхування у житті.

Всі підприємства, які працюють під час воєнного стану піднімають економіку країни, але на жаль і зазнають власних збитків. Однак, це лише тимчасовий період, який має властивість змінюватися. Тому зараз головне не зупинятися і рухатись далі. Зустріч принесла багато змістовності, відповідей на питання, користі, а також дало зрозуміти, що в житті можуть бути речі, які обов’язково потребують страхування!

 

Студентка групи Ф-391, Кузіна Дар’я

 


 

Немає коментарів:

Дописати коментар