28 березня 2013

Науково – практична конференція   18 березня 2013 р. в Херсонському кооперативному економіко – правовому коледжі відбувся ІІ етап науково - практичної конференції «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства».
  Учасниками конференції стали студенти 1-ІІІ курсів спеціальностей «Правознавство», «Товарознавство та комерційна діяльність», «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік».
   Для студентів такий щорічний захід - це унікальна можливість поглибити й розширити свої знання, адже у співпраці з викладачем ведеться плідна пошукова робота, досліджується й аналізується сучасна економічна ситуація в Україні з метою запровадження на підприємствах та в установах сучасних інформаційних технологій, телекомунікаційних та мультимедійних засобів, це й вивчення ринку товарів, послуг, попиту, пропозицій з метою удосконалення та розвитку діючих підприємств, розширення сфери діяльності банківських установ, відродження на Херсонщині такої галузі як вівчарство.

   Крім того, учасники конференції мають можливість продемонструвати уміння виголошувати публічну промову, вести діалог з аудиторією, проводити презентацію, використовуючи інфокомунікаційні технології.
  То ж і не дивно, що виступ кожного студента запам’ятається сміливістю й упевненістю, глибоким розумінням обраної теми, прагненням вільно спілкуватися з аудиторією, умінням відстоювати власну точку зору, бажанням покращити економічну діяльність підприємств та розширити сферу діяльності споживчих товариств України.
   За рішенням журі найкращими стали роботи таких студентів: 1 місце - Божонок Валерій
( група Ф-392) - «Факторинг як ризиковий, але високоприбутковий бізнес банків, ефективне знаряддя фінансового маркетингу».

  2 місце - Копійка Єлизавета (група П – 392) – «Перспективи розвитку вівчарства як одного із напрямків діяльності споживчої кооперації на Херсонщині».
Науковий керівник – Косатий Б. П., Віннік В. А.
  2 місце - Остапчук Ірина (група Т-291) - «Світовий досвід з технологій виробництва екологічно чистої продукції харчової промисловості».
Науковий керівник –Мадера С. Б.
  3 місце - Нечитайло Анастасія (група Б -391) – «Вирішення проблеми вибору методу нарахування амортизації з використанням інформаційних технологій на базі програми «1 С: підприємство 8.2» по матеріалам підприємства Публічне акціонерне товариство «Херсонський маслозавод».
Науковий керівник – Жуган Ж. О.
  3 місце - Калин Ганна (група Ф-391) – «Запровадження програмно-цільового методу як важливого інструменту підвищення ефективності витрат бюджетних коштів».
Науковий керівник –Куюн І. Ю.
  Представляти коледж на Всеукраїнській конференції будуть Божонок Валерій та Копійка Єлизавета.
Дякуємо усім учасникам конференції і бажаємо подальших творчих звершень та перемог!

Немає коментарів:

Дописати коментар