15 квітня 2016

Гостинна зустріч з майбутніми абітурієнтами і їх батьками – День відкритих дверей

6 квітня в  навчальному комплексі «Освіта» 
Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу 
та
Полтавського університету економіки і торгівлі відбулася гостинна зустріч з майбутніми абітурієнтами  і їх батьками – День відкритих дверей. До коледжу завітали учні шкіл міста та найвіддаленіших куточків Херсонської і Миколаївської областей, щоб на власні очі побачити відомий навчальний заклад, який майже століття готує висококваліфікованих спеціалістів для різних галузей економіки.

 Гостей  у стінах коледжу привітно зустрічали  студенти і викладачі, які провели захоплюючу екскурсію мультимедійними  і комп’ютерними аудиторіями, навчальними лабораторіями і магазинами, гуртожитком.

 Цікавилися майбутні абітурієнти організацією навчального процесу у коледжі та університеті, із захопленням розглядали матеріально-технічну базу коледжу,  експонати музею, спортивну і тренажерні зали, частувалися смаколиками  у студентських кав’ярнях.


Гостей вітають і пригощають студенти спеціальності "Готельно-ресторанна справа"

Презентація спеціальності "Фінанси, банківська справа і страхування"

Майстер-клас з оцінки якості взуття

 Швидко промайнув цей весняний день, який запам’ятався не лише вікторинами та призами, а і відчуттям  теплоти, сердечності, щирої підтримки, гостинності. Адже коледж - це  місце, куди хочеться повернутися знов!

Учні ЗОШ №11 знайомляться з умовами вступу до коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар