19 квітня 2016

Хлопці чи дівчата? Конкурс покаже…


 Уявіть собі сучасного товарознавця… Якими  знаннями  повинен володіти знавець товарів сьогодні, коли життя стрімко міняється, а ринкові відносини вимагають нових ідей та підходів? Безумовно, це повинна бути ерудована людина, яка знає про різні групи товарів абсолютно все – від початкових етапів виробництва до способів їх утилізації. Що вони є саме такими – розумними, знаючими, винахідливими, швидко думаючими – доводили  студенти  товарознавчого відділення Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу в конкурсі на кращого за професією. У «бій» вступили дві команди: збірна хлопців, яка протягом гри повністю відповідала обраній назві – «Торнадо», та команда «Ревізор», що об’єднала дівчат другого та третього курсів.

 У народі побутує думка, що в певних професіях  більшого успіху досягають чоловіки, а якісь види діяльності краще «піддаються» жінкам. Тож з’ясувати «гендерне  питання» у товарознавчій сфері було справою честі для обох команд. Глядачі теж розподілили свої симпатії,  а охочих побачити це захоплююче видовище виявилося чимало. Природно, що більшу підтримку залу отримала саме команда дівчат.

 Уже з першого конкурсу  стає зрозуміло: перемога не буде легкою, бо кожна з команд добре підготувалася і не збирається поступатися суперникам. Із кожним етапом гри учасники все більше радували і дивували  присутніх: показали свою професійну ерудицію, демонстрували вміння швидко рахувати усно, знаходити за описом вироби певних товарних груп, упаковувати подарунки, підшукувати товарознавчі асоціації до запропонованих ілюстрацій.

 Та найбільш дотепним виявився останній конкурс – «Домашнє завдання», у якому учасники рекламували товар або  вид бізнесу. Саме тут студенти виявили всю свою креативність та артистичність і довели, що товарознавці – це не лише професіонали, які досконало володіють секретами торгівлі, знають, як задовольнити попит вибагливих покупців, вистояти в умовах шаленої конкуренції в сучасних економічних умовах, а й люди творчі, позитивні, оптимістично налаштовані, які завжди можуть знайти вихід із ситуації, що склалася.

 За ходом  конкурсу стежило компетентне журі. До його складу входили викладачі кафедри товарознавства, які щиро раділи успішним виступам своїх вихованців.


 Обидві команди були на високому рівні, але, як і в кожному конкурсі, завжди є переможці та ті, кому трохи не пощастило. Цього разу перемогу святкувала команда харизматичних хлопців.

 Конкурс на кращого товарознавця у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі є традиційним. Тому, за твердим переконанням представниць прекрасної статі, наступного року жіноча команда обов’язково візьме реванш і доведе, що з даною сферою діяльності легко справляються як юнаки, так і дівчата.

Тетяна Дуняк, студентка групи Б-291
Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар