22 квітня 2016

Херсонська митниця ДФС люб’язно відчинила двері перед студентами третього курсу бухгалтерського відділення ХКЕПК


А чи знали ви, що історія херсонської митниці почалася ще за часів Херсонеса?

 Нічого дивного! Адже товарно-грошові відносини функціонують у суспільстві з найдавніших часів. А те, що вони є основою будь-якого бізнесу, зрозуміло навіть людині без економічної освіти. Про всі тонкощі такої важливої державної справи та про розвиток митних відносин на території Херсонської області розповів  голова Ради ветеранів Орлов І.М. під час екскурсії студентів ХКЕПК до музею ДФС, що розташований у приміщенні Херсонської митниці і був заснований ще у 2004 році.

 Студенти мали можливість «доторкнутися до історії»: розглянути експонати музею та поспілкуватися з автором книги «Херсонська митниця. Історія та сьогодення». Після занурення в минуле студентів повернули в сучасність лекцією від головного державного інспектора Херсонської митної служби Митницької О.О.(випускниця ХКЕПК 2004р.). Перед майбутніми бухгалтерами також виступили працівники установи з цікавою та корисною інформацією про особливості організації діяльності митниці.


 Чи варто говорити про те, що митна служба є складовою частиною виконавчої влади України і відіграє велику роль у формуванні економіки країни? Мабуть, ні! Це очевидно! А значить на митницях будь-якого регіону нашої держави потрібні висококваліфіковані фахівці, які добре знаються на економіці, податковій системі, торговельних операціях, митному законодавстві. Адже тільки такі спеціалісти зможуть налагодити економічну ситуацію в державі навіть за умов кризи світового масштабу. А саме таких – ерудованих, знаючих, відповідальних - виховує наш навчальний заклад. Про це свідчить статистика, адже наші випускники затребувані і працюють у всіх галузях господарства України.


 Ми, студенти, майбутнє нашої держави! Тож повинні докласти чималих зусиль, щоб стати саме такими спеціалістами, які зможуть стабілізувати економіку України!!!

Олена Ляшенко, студентка групи Б-391

Немає коментарів:

Дописати коментар