02 грудня 2016

Маркетинг – професія кмітливих та креативних!

 

 Нещодавно у коледжі відбувся виховний захід «Посвята у маркетологи».

 Студенти випускної групи спеціальності «Маркетингова діяльність»  підготували творчу програму та організували захід для маркетологів першого й другого курсів.

 Маркетолог – це професія творчих людей!

 Щоб бути гідним маркетологом, потрібно  не лише мати знання  і практичні навички з маркетингу, економіки та психології, а й вміти творити, створювати нове, вдосконалювати існуюче.

 Завдяки заходу маркетологи отримали перший практичний досвід  щодо власної публічної презентації (піар-кампанії), створення рекламного звернення, маркетингових досліджень та SWOT-аналізу.


 В кінці заходу студенти першого та другого курсів спеціальності «Маркетинг» дали урочисту обіцянку: при здійсненні професійної діяльності дотримуватися чинного законодавства України, зберігати комерційну таємницю, вдосконалювати свою професійну майстерність, берегти і розвивати благородні традиції маркетингу.


 На виховний захід була запрошена випускниця 2016 року спеціальності «Маркетингова діяльність» – Крат Ольга (фахівець з моніторингу цін, супермаркет «Фреш»), яка побажала студентам успіхів у навчанні та запевнила, що працювати маркетологом – це не лише отримання гідної заробітної плати, а й престижно та захоплююче.

Члени гуртка «Маркетинг-мікс»

Немає коментарів:

Дописати коментар