28 листопада 2017

Без мови рідної, юначе, народу нашого нема!


 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. На честь свята щорічно проводиться Всеукраїнський диктант національної єдності. Ця традиція триває вже сімнадцятий рік поспіль.

 Метою  диктанту є піднесення національної гідності кожного українця, покращення мовної грамотності та розвиток української мови серед нашого населення.

 Трансляція диктанту відбувається в прямому ефірі Першого Національного каналу та по радіо в ефірі Національної телекомпанії України. Радіодиктант  пишуть всі: і учні загальноосвітніх шкіл, і студенти, і високоповажні посадовці, і навіть депутати.

 Студенти групи Р-192  нашого коледжу та викладачі української мови та літератури залюбки долучилися до написання диктанту. Доречі,  цього року текст диктував доцент Київського університету ім. Б.Грінченка - Олександр Авраменко, автор багатьох посібників та збірників із мови. Щирі слова  про значення української пісні для нашого народу надовго запам’ятаються нашим студентам. Вони мали унікальну можливість надіслати свої роботи на перевірку і отримати подарунки та винагороди.

 Сподіваємось, що призи чекають кращих.

Чистик Т.В.,
Викладач української мови та літератури

Немає коментарів:

Дописати коментар