28 листопада 2017

Усюди встигати – життя цікаве мати!

Анастасія Таран -
переможниця обласного етапу конкурсу знавців української мови  імені Петра Яцика та конкурсу творчих робіт імені Тараса Шевченка, стипендіатка Херсонської обласної державної адміністрації.
 Людина тільки тоді досягне успіху в житті та кар'єрі, впевненості у собі та морального задоволення, якщо обере професію правильно. Тобто – до душі. Це глибоке переконання майбутнього ресторатора, студентки ІІІ курсу Херсонського кооперативного  економіко-правового коледжу  Таран Анастасії. Але  кожна  людина, перефразовуючи знаменитий вислів, «живе не професією єдиною». Вона обов’язково прагне багато побачити, пізнати, спробувати, усвідомити… Іншими словами, не можна сидіти без діла.

 «У кожного з нас на життєвому шляху трапляються злети і падіння, моменти щастя та розчарувань. Та  важливо за будь-яких життєвих обставин залишатися людиною, не втратити віру в себе і в людей,  не зчерствіти душею», - говорить Анастасія.  А ще, на думку Анастасії, важливо не бути байдужим – від цього всі біди людини, та і держави також.

 Тому Настя живе активно, постійно дбає про саморозвиток, багато читає, вивчає іноземні мови. Вона, як у старому радянському фільмі, і заступник  голови студентської ради коледжу, і староста групи, і гравець клубу інтелектуалів «Що? Де? Коли?», і постійна учасниця профорієнтаційної роботи та днів відкритих дверей у коледжі, і переможниця обласного етапу конкурсу знавців української мови  імені Петра Яцика та конкурсу творчих робіт імені Тараса Шевченка, і поетеса-початківець,  і просто красуня. А цього року наша Настя стала стипендіаткою Херсонської обласної державної адміністрації. Приємно, коли старання, прагнення та наполегливість достойно винагороджуються. Це – по-чесному, по заслузі…

 Навіть дивно, звідки така юна дівчина бере «внутрішні резерви», щоб завжди залишатися активною, гідною особистістю? «Та відомо звідки: з літератури, яку я просто обожнюю, - говорить Настя. – Це ж так природно: талант визначних літераторів надихає, в тому числі і на власну творчість. Більше того, творчість людини – це не просто різновид  діяльності, у якому хочеться спробувати свої сили.  Це стан душі. Та і хто сказав, що майбутній ресторатор повинен жити тільки професійними турботами? Я впевнена: любов до поезії допомагає нашому директору Людмилі Миколаївні Лімаковій (бухгалтеру за освітою!) не тільки успішно керувати  навчальним  закладом, а й бути чудовою людиною з гарячим серцем, чуйною жінкою  з ліричною душею».

 Ми пишаємося тобою, Анастасіє! Хай такі риси, як порядність, доброта, готовність прийти на допомогу кожному, хто її потребує, принесуть тобі людського щастя і успіху в  професійній  діяльності.

Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар