14 березня 2018

«Пекельна фізика»: інтелектуальні змагання.


Серед першокурсників відбулися цікаві інтелектуальні змагання з фізики, які підготувала і провела викладач Світлана Володимирівна Коваленко. Було гаряче!


Адже шість команд від кожної групи визначали фізичні терміни, розв’язували детективні завдання від Шерлока Холмса за допомогою законів фізики та природознавства. Найбільш цікавим виявився конкурс з підказками. Приємно, що майже всі завдання команди виконали  з першої підказки. Але труднощі виникли з таким приладом як компас: «він байдужий до дорогоцінних металів і алмазів, але хвилюється при взаємодії з залізом», «дуже цілеспрямований», «багатьом, будучи провідником, врятував життя» і його, на жаль, змогли відгадати лише одна команда  групи П-191 з  п’ятої підказки.

Перемогу вибороли інтелектуали-правознавці групи П-191. ІІ місце посіла команда рестораторів групи Р-192, до речі, за допомогою вболівальників, які принесли своїй команді додаткові бали, назвавши відомих вчених-фізиків.

Конкурс вболівальників відкрив багато цікавих фактів із життя талановитих вчених. Наприклад, Галілео Галілей був настільки неуважним до побутових дрібниць, що на сніданок замість яєць зварив годинники,  а Альберт Ейнштейн ніколи не розлучався з улюбленим музичним інструментом – скрипкою. ІІІ місце у запеклій боротьбі посіли студенти групи ПФ-191.

Ці змагання довели, що перемога завжди приходить під час згуртованої роботи всієї команди, а знання – зайвими не бувають, навпаки, дуже допомагають у буденному житті!

Фоторепортаж підготував студент групи Т-291  Владислав Білоус

Немає коментарів:

Дописати коментар