23 березня 2018

А жінка в світ приходить для любові!


Під таким гаслом у Всесвітній день поезії 21 березня  у коледжі відбувся  поетичний вечір, присвячений Її Величності -  жінці. Саме жінка є берегинею духовності, джерелом любові і добра.


А поезія – це втіха для душі. Вона допомагає замислитися над сутністю життя,  зберегти і примножити духовні цінності.

Цікаві й неперевершені історії кохання великих класиків літератури та сучасних поетів звучали щиро й проникливо з уст студентів Чалова Дмитра, Богомолова Іллі, Бєлого Анатолія, Демидова Дениса, Чечина Максима.Щирими переживаннями і душевним ліризмом сповнені авторські вірші Коваленка Максима та викладача Чистик Т.В. Декламація поезій під музичний супровід передавала величезні емоції глядачам у залі.

Після перших музичних акордів можна було побачити, як заблищали очі у присутніх від сліз та душевних переживань. І це не дивно, адже лунали ліричні пісні та романси у виконанні Костюка Владислава та Герасименко Анастасії. Глибокою щирістю почуттів були наповнені поезії про найрідніших людей – матерів, коханих жінок. Перед очима присутніх промайнули яскраві сторінки життя прекрасної половини людства: від появи жінки на світ - до її величної місії на землі.Не залишили нікого байдужими в залі запальні українські пісні «Вишиваночка»  у виконанні Надкерничної Олени і Чорної Наталії та  «Червона рута», яку подарували глядачам Рузманов Рідван та викладач Чистик Тетяна Василівна.Слухаючи емоційні виступи учасників вечора, поволі приходиш до висновку, що сила слова – безмежна, як безмежне все наше життя.
Справжньою окрасою заходу стали неперевершені ведучі- Середюк Микола і Фікс Діана, які внесли особливі нотки піднесення та святковий настрій усім присутнім у залі.


Чистик Т.В.,викладач української мови та літератури.
Фоторепортаж підготував Білоус Владислав.

Немає коментарів:

Дописати коментар