11 грудня 2018

Переваги офіційного працевлаштування


У коледжі проводиться велика роз’яснювальна робота щодо виконання своїх обов’язків, реалізації прав громадян та їх захист. З цією метою для студентів четвертого курсу правознавчого відділення було організовано бесіду на тему: «Переваги офіційного працевлаштування». На захід завітали гості : спеціаліст Головного управління Держпраці у Херсонській області Кастяненко Олена Сергіївна та прес-секретар Галицька Юлія Миколаївна.



Так, на заході обговорювалися питання шодо документів, які необхідні для офіційного працевлаштування.

А на Вашу думку, резюме є обов’язковим документом для працевлаштування?

Олена Сергіївна зосередила увагу студентів на відмінностях стажування та випробувального терміну, а також визначила переваги соціального забезпечення працівника, який офіційно працевлаштований.

А на Вашу думку, які мають гарантії офіційно працевлаштовані працівники?

Студентів зацікавилися  питаннями, якщо з працівником укладено трудовий договір, але частину заробітної плати працівник одержує у «конверті». Спеціалісти Держпраці наголосили, що у цьому разі такий працівник матиме право на значно менший розмір допомоги, ніж заслуговує.


Майбутні юристи з особливою увагою слухали спеціалістів, адже вже незабаром вони будуть працевлаштовуватися, а деякі вже працюють за фахом.


А що обираєте Ви:

Задекларовану працю і соціальний захист чи незадекларовану  працю і відсутність соціального захисту?

Немає коментарів:

Дописати коментар