12 грудня 2018

Бухгалтера від Бога


Щорічно в Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі відбувається посвята в бухгалтера.


У народі кажуть, що бухгалтером треба народитися, так як і гарним хірургом, і великим ученим.


Наш коледж один із перших розпочав підготовку затребуваних фахівців з обліку і оподаткування.. Тож саме він зібрав студентів ІІ курсу групи О-291 на грандіозне свято. Майбутні фахівці-бухгалтера дуже ретельно готувалися до святкового заходу, вони були готові до всіх конкурсних випробувань, які приготувало їм наше компетентне журі. За звання найкращих змагалися чотири команди: «Лідер», «2х2», «Матриця», «Бухгалтера від Бога».


Кожна команда показала цікаву та змістовну презентацію про свою майбутню спеціальність, розкривши її велику роль і значення на світовому рівні.


А скільки цікавих висловів про бухгалтера та бухгалтерію почули присутні й журі від учасників кожної команди!


Дуже цікавим і пізнавальним виявився конкурс «Хто швидше і більше», в якому гравці кожної команди згадали відомості з дисципліни «Вступ до фаху», актуалізуючи свої  знання з основних фахових дисциплін. Учасникам змагань дуже сподобалося заробляти кошти для команди, добираючи якомога більше слів  зі слова «високоліквідність».


Дуже змістовним і цікавим став конкурс « Хто Я?».


Гравці дізналися багато цікавих фактів із життя відомих людей, які розпочинали свій шлях саме із професії бухгалтера. Важко повірити, що Пۥєр Карден пропрацював у цій галузі близько 4-х років, і саме йому бухгалтерський досвід приніс світову славу успішного модельєра і бізнесмена, а знання бухгалтерського обліку допомогли Рокфеллерові стати нафтовим магнатом  і мільярдером.


Захід пройшов у теплій і дружній атмосфері. Журі підвели підсумки, оголосили переможця. Ним виявилась команда « Бухгалтера від Бога».


Сама назва говорить за себе.
«Бухгалтер - це покликання. Я обрала саме цю професію, бо в ній - моє життя, моє майбутнє», - так заявила Дарۥя Швець, староста групи О-291. Це дійсно так, тому що наші бухгалтера - найкращі!

Журі долучилися до привітань і вручили студентам їх перші документи – сертифікат «Юного бухгалтера».

Викладачі коледжу Чистик Т.В.; 
Підмогильна С.П.

Немає коментарів:

Дописати коментар