20 травня 2019

Інтерв’ю із практикантами-юристами


З 25 березня 2019 року студенти правознавчого відділення проходять виробничу практику.
Давайте задамо декілька запитань нашим практикантам:

ЧОМУ САМЕ ВИ ОБРАЛИ ЦЮ БАЗУ ПРАКТИКИ?


Шутяєва Віолета
Митниця ДФС у Херсонській області

Віолета: «Мені дуже подобається робота митного брокера. Митні брокери в усіх країнах світу займаються митним очищенням експортних та імпортних перевезень. Робота брокера пов’язана із заповненням різних дозвільних документів у паперовому та електронному вигляді!!! Вивчення у коледжі дисципліни «Митне право» мені дуже допомогло!!!»
  

Які здобуті знання у коледжі допомагають на практиці?


Поклад Інна, Осмонов Аліхан
Служба автомобільних доріг у Херсонській області

Інна: «У коледжі велика увага приділена здобуттям практичних навичок, тому без проблем на робочому місці, я змогла розібратися з договірними відносинами. Адже, наприклад договір купівлі-продажу, умов його укладання, вивчали на таких дисциплінах як: Цивільне та сімейне право, Господарське право». 

Що нового відкрили для себе на практиці?


Глушаков Володимир
Відділ бухгалтерії Херсонської обласної дитячої лікарні

Володимир: «Коли в коледжі постіійно наголошували на зв’язок економіки з правом, я це розумів, але мабуть не до кінця.  Коли я безпосередньо почав складати інвентаризаційні описи, перевіряти правильність нарахування заробітньої плати, відпускних, саме тоді я в цьому переконався. Наскільки важливо все правильно розрахувати!!! Це неправильно, коли майбутні абітурієнти, яякі мріють стати юристами, вважають, що не потрібно знати математику.  Повірте, якщо бухгалтер – права рука керівника, то правою рукою бухгалтера є саме юрист».

Чи впливає загальна атмосфера на підприємстві на Вашу практику?


Осмонов Аліхан
Служба автомобільних доріг Херсонської області
Аліхан: «Дуже приємно, що керівником на практиці було призначено випускника коледжу – Гаврищука Ігора Васильовича. Він вдвіче більше розуміє, як потрібно спрямувати роботу у правильному русі, адже перед майбутніми випускниками відкривається багато доріг- потрібно обрати подальшу роботу, тобто працювати на перспективу»


Ющук Анастасія
Адвокатське об’єднання «Доготер і Пацалова»
Анастасія: «Я була вражена, що керівником на практиці було призначено помічника адвоката Ткач Валерію, яка є випускницею коледжу 2018 року. Уявіть собі, лише рік минув з дня закінчення коледжу, а Валерія вже займає таку посаду. А все це завдяки тому, що ще за навчання у коледжі  студенти проходять стажування у приватних адвокатів, нотаріусів, судах, що в подальшому допомагає краще реалізувати себе у професійній діяльності юриста». 


Чого б Ви хотіли побажати студентам коледжу – майбутнім практикантам?


Косніцька Юлія
Відділ кадрів Херсонської обласної дитячої лікарні

Юлія: «Не бійтеся повірити у себе, у власні можливості. Я досить скромна, сором’язлива дівчина, яка не завжди показувала з гарної сторони свої знання. Але на практиці, я переконалася, що це моя можливість піти працювати за фахом, стати справжнім юристом, професіоналом власної справи. Я показала всі свої здобуті знання на практиці і головний результат – мені запропонували роботу!»Шутяєва Віолета
Митниця ДФС у Херсонській області
Віолета: «Коли я чую розмови про те, як важко влаштуватися на роботу, одержувати достойну заробітну плату, то не завжди розумію. Потрібно просто працювати, приймати участь в усіх заходах, які наприклад проходять у коледжі, адже на даний момент мені дуже допомагає постійна участь у клубі правознавців «Феміда», не говорячи вже про проведені практичні заняття в Апеляційному суді м.Херсона, Окружному адміністративному суді. Студенти – не лініться здобувати знання, практичні навички, адже кожна відповідь на семінарському занятті, кожне виконане завдання на практичному – це складові міцного фундаменту Вас, як майбутніх фахіівців!»

ПИШАЄМОСЯ УСПІХАМИ НАШИх ПРАКТИКАНТІВ!!
НЕХАЙ ВСІ МРІЇ ЇХ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ!!!

                                                                                  Вікторія Анатоліївна Унчикова


Немає коментарів:

Дописати коментар