20 травня 2019

Знайди свій шлях до успіху


Якщо ви вдало оберете професію і докладете 
до неї душу, то щастя саме знайде вас 
Чарльз Дарвін 

Кожен випускник прагне бути успішним у житті. І запорукою такого успіху є правильний вибір майбутньої професії. Найкращий результат дає робота, яку любиш. Недаремно кажуть, що немає професії з великим майбутнім, але є професіонал з великими можливостями. 


Студенти і викладачі Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу взяли участь у профорієнтаційному заході «Знайди свій шлях до успіху» для учнів шкіл Чаплинського району. Херсонський обласний державний центр зайнятості постійно організовує такі широкомасштабні виставки в різних районах області. 


Наші студенти Пацалай Аліна, Чорна Наталія, Рузманов Рідван з радістю ділилися інформацією про спеціальності, які можна здобути в коледжі, особливості вступу і навчання. Спілкування відбувалося легко і невимушено, адже ці студенти були «на своєму полі», бо народилися і виросли саме в Чаплинському районі. 


Із захопленням і довірою старшокласники слухали представників коледжу. І не дивно, наш навчальний заклад добре знають в районі, а старше покоління випускників приводить до Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу своїх дітей. Вони радіють тому, що коледж постійно розвивається, використовує новітні методики підготовки фахівців у тісному поєднанні з практикою, спираючись на вимоги роботодавців. А співпраця з Полтавським університетом економіки і торгівлі дає чудову можливість студентам отримати повну вищу освіту в стінах рідного навчального закладу. 

Сподіваємося, невдовзі побачити зацікавлені оченята випускників з Чаплинського району в приймальній комісії коледжу. Ми чекаємо на Вас! Нехай Ваші мрії стануть реальністю! 

Студентська рада коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар