13 квітня 2020

Практична підготовка фахівців з маркетингової діяльності

Теорія без практики мертва,
практика без теорії сліпа.
Суворов А.В


Медведєв Тимур – директор з персоналу ТМ «Кібернетики»
(випускник Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу)
Практичне навчання є важливою складовою у навчальному процесі як найбільш ефективна форма підготовки фахівців до їх професійної діяльності.


Херсонський кооперативний економіко-правовий  коледж вже впродовж багатьох років працює над тим, аби максимально та ефективно узгодити й поєднати теоретичні знання із практичними навичками задля відповідності освіти потребам бізнесу.
Відтак, дисципліна «Навчальна практика зі спеціальності» у студентів третього курсу спеціальності «Маркетинг» проходить із залученням у навчальний процес практичних фахівців сучасних підприємств м. Херсону. Зокрема, при вивченні посадових інструкцій фахівців з маркетингової діяльності та при ознайомленні з положенням про структурний підрозділ маркетингу, директор з персоналу ТОВ «Скайфол» - ТМ «Кіберники» (випускник коледжу 2007 року) надав практичні рекомендації з власного досвіду та відповів на запитання студентів щодо практичного вирішення окремих ситуаційних питань.
Після таких занять студенти добре усвідомлюють, якими діловими якостями потрібно володіти та які риси характеру потрібно вдосконалювати задля того, аби бути висококваліфікованим фахівцем та ефективним керівником. Вчаться на практиці вирішувати конфліктні ситуації, уникати напруження та формувати здорові взаємовідносини в колективі.


Коваль Ліна – маркетолог ТМ «Кібернетики
(випускниця коледжу  2019 року, спеціальність «Маркетинг»)
При вивченні тем, що стосуються маркетингових досліджень та маркетингової інформаційної системи підприємств, на дисципліну «Навчальна практика зі спеціальності» були запрошені керівник відділу маркетингу та маркетолог (випускниця коледжу 2019 року) ТМ «Кібернетики», які зацікавили студентів до ефективного пошуку інформації при вирішенні практичних завдань методом кейсу.
Кожен студент-маркетолог, за власним бажанням, обирає відповідні ситуації кейсу з урахуванням індивідуальних уподобань та працює над ними більш змістовно й глибоко, проектуючи своє вирішення у презентацію з подальшим обґрунтуванням та захистом.
Ситуаційні завдання, розроблені фахівцями сучасних підприємств, дають змогу студентам більш глибоко систематизувати та імплементувати отримані теоретичні знання у практичну діяльність, що забезпечує  високий рівень набуття студентами професійних компетентностей та підвищує їх конкурентоспроможність при працевлаштуванні.
ТМ «Кібернетики» на сьогодні займає одне із провідних місць у сфері торгівлі мобільними телефонами, ноутбуками та комплектуючими по м. Херсону та Херсонській області. Одна із найкращих баз практики Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу, яка має власний відділ маркетингу та активно розширюється не лише у Херсонській області, а й за її межами. Під час проходження виробничої практики студенти спеціальності «Маркетинг» мають змогу на найвищому рівні відпрацювати усі питання календарно-тематичного плану та виконати індивідуальне виробниче завдання. А після вдалого завершення отримати перше робоче місце, що є дуже важливим у співпраці коледжу з даним підприємством.
Також до навчального процесу була долучена колишня випускниця коледжу спеціальності «Маркетинг» – Туревич Христина, яка теж ділилася власним успішним досвідом, а також надавала відповіді на запитання студентів щодо власного бізнесу, професійної кар’єри та особистого життя.


Туревич Христина – випускниця коледжу, спеціальність «Маркетинг» (2018 р), власниця інтернет-магазину, інспектор з маркетингових досліджень у сфері нерухомості агентства «ПроСтранство»
Успішна випускниця  дала майстер-клас студентам спеціальності «Маркетинг» з таких питань:

  • Складові успіху розвитку власного бізнесу.
  • Психологічні бар’єри на шляху до успіху.
  • Шляхи ефективного розвитку особистості.
  • Формування лідерських якостей.


Звісно, коледж пишається своїми випускниками, бажає їм щодня ставати кращою версією себе і завжди з радістю зустрічає!

Майстерність приходить лише з практикою і не може з’явитися лише в 
процесі читання інструкцій
Наполеон Хіл

Статтю підготувала викладач коледжу – Ірина Яшина

Немає коментарів:

Дописати коментар