30 квітня 2020

Цілеспрямованість і наполегливість – історія успішної кар’єриВітаю! Мене звати Сергій Мітяєв. Я - випускник Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. 
З ранніх років я мріяв стати фахівцем у сфері юриспруденції, тому ще в школі цікавився правом та законами. Мені хотілося бути більш обізнаним у питаннях правовідносин людини та держави, щоб мати змогу вирішувати проблеми, які можуть виникати з тих чи інших причин. Здобувши шкільну освіту, у 2011 році став студентом спеціальності «Правознавство» Херсонського кооперативного економіко–правового коледжу. 

Вже з перших днів навчання звернув увагу на професіоналізм викладачів ХКЕПК та високий рівень матеріального і технічного забезпечення, що приваблювало мене ще більше. Тому моє бажання навчатися та опановувати обраний фах зростало з кожним днем. У коледжі були створені всі умови для отримання теоретичних знань, які хотілось якомога скоріше застосувати на практиці. 
На третьому курсі (за порадою старшокурсників) я пішов на співбесіду до приватного адвоката, де завдяки знанням, отриманим в коледжі, мені вдалося зайняти посаду помічника адвоката. Так мені пощастило поєднати навчання в ХКЕПК та справжню юридичну практику. 
У 2015 році я з відзнакою закінчив навчання і сьогодні продовжую свою діяльність у сфері права. Тому, пройшовши шлях успішного студента коледжу, хочу поділитися з вами своїми маленькими хитрощами та порадами. 

По-перше, дуже важливо відслідковувати актуальні новини та зміни в галузі юриспруденції. Спостерігати за змінами в країні, суспільстві і законодавстві – корисна навичка майбутнього юриста. 

По-друге, хочу сказати, що цілеспрямованість і наполегливість – запорука успішної кар'єри. Пам'ятайте, для чого ви прийшли до коледжу, і ким бачите себе через роки. Водночас, креативність та ініціативність розвинуть критичне мислення, здатність знаходити альтернативні рішення у проблемних ситуаціях та уміння обґрунтувати свою позицію. Саме ці якості допоможуть вам досягати нових вершин в професії. 

По-третє, необхідно зазначити, що юрист – не читач норм права, а фахівець, який знає як та вміє їх застосовувати у своїй практичній діяльності. Але майте на увазі, що основи теорії – незамінна база знань. 

Не дивлячись на мій шестирічний досвід роботи, готовий зізнатися, що продовжую навчатися й сьогодні, а значить я такий же студент, як і ви. Навчання доповнює практику, а саме тому вони є невід'ємними. 
Сьогодні я здійснюю свою професійну діяльність у сфері неплатоспроможності боржників (розпорядження майном, санація, ліквідація, реструктуризація боргів боржника), відновлення платоспроможності боржника – юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи. Тобто, займаюсь саме тим, про що мріяв в дитинстві – допомагаю вирішувати складні правові питання. 

Бажаю успіхів! 

Сподіваюсь, що моя історія надихне вас на більш старанне навчання, яке приведе вас до успішної професійної кар’єри в майбутньому!

Немає коментарів:

Дописати коментар