18 листопада 2022

Юридична книгарня або що варто прочитати майбутнім юристам

А чи знаєте ви, які книги люблять читати майбутні юристи? На ці та інші питання відповіли студенти Правознавчого відділення на засіданні клубу «Феміда». На зустрічі студенти спеціальності «Права» обговорювали книги, які люблять читати. Всі погодилися з думкою, що юрист покликаний захищати головні цінності суспільства та права громадян. Тому принциповість і справедливість у вирішенні людських проблем -  такі важливі для юриста якості.

Студентка Горб Вікторія розповіла про книгу під назвою «Той, хто вбиває». Ця книга розкриває сутність роботи адвоката і показує її реалії. Вона буде до вподоби студентам, які в майбутньому мріють зайняти посаду адвоката. Ви потрапите у непростий світ адвокатської діяльності та зможете збагнути наскільки непростою і водночас цікавою є ця робота.

Колесник Єлизавета запропонувала присутнім прочитати книгу «Шлях до Так. Як вести переговори не здаючи позицій». Цю книгу можна вважати базою для ефективної діяльності юристів, Ви познайомитеся з простим і універсальним методом, як залагодити особисті та професійні суперечки, не здавши своїх позицій і не зазнавши емоційних втрат. Адже, як нам відомо, застосування практичної психології в юриспруденції є досить багатогранним. Юрист, окрім досконалого знання законодавчої бази, вміння її застосовувати на практиці, повинен бути непоганим психологом. Саме до юриста звертаються громадяни, щодо захисту їх прав та свобод, представлення їх інтересів в суді під час розгляду цивільних справ.

Захарова Вероніка підготувала огляд книги «Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту». Для описання суті твору підходить вислів В.Л. Васильєва “Незалежно від виду юридичної діяльності стрижневим принципом професійної моралі юриста є справедливість. Без цієї моральної якості діяльність у правоохоронній області утрачає свій зміст”.

З такого змістовного заходу можна зробити висновок, щоб бути гарним правником треба вміти, не тільки  складати цивільні позови та  кримінальні справи, аналізувати чинні закони чи пропоновані законопроекти, а і вміти вдосконалювати себе та свої професійні навички. Приємне можна поєднувати з корисним, читаючи сучасну літературу.

Сімеренко Вікторія, група П-391

Немає коментарів:

Дописати коментар