23 листопада 2022

ПОСВЯТА У МАРКЕТОЛОГІВ


У нашому коледжі існує традиція – кожного року маркетологи 3 курсу готують для маркетологів 2 курсу програму «Посвята у маркетологи», на якій розважаються усі. Для маркетологів – третьокурсників – це можливість відпрацювання практичних навиків з паблік рілейшнз, а для всіх інших – можливість відпочити, відчути тонкощі маркетингу та отримати позитивні емоції.

Студенти групи М291 лише розпочали вивчати фахові дисципліни, але вже досить вдало демонстрували отримані знання. Вони спробували себе у ролі маркетолога, бренд-маркетолога, маркетолога-аналітика завдяки вдало продуманим завданням та ситуаціям.


На заході розгадували ребуси на маркетингові поняття, такі як копірайтер, імідж, просування, маркетинг, акція та інші.

Виконуючи завдання щодо розпізнання марок за кольорами, студенти усвідомили як важливо вірно обрати кольори при створенні бренду, адже завдяки цьому можна ефективно впливати на цільову аудиторію, навіть не витрачаючи кошти на рекламу.


А ще зіграли у квіз, у якому спробували себе у ролі маркетолога на першому робочому місці у маркетинговому агентстві, де допомагали вирішувати маркетингові завдання клієнтам.


Головне, що кожен студент мав змогу прийняти власне рішення і переконатися у правильності вибору, а також отримати пояснення щодо свого рішення. Це дало змогу усвідомити студентам про важливість своєї справи та необхідності у подальшому відповідальному ставленні до навчання та власного саморозвитку.


На завершення студенти обирали індивідуальні побажання, які додали їм впевненості та наснаги в подальшому навчанні. Староста групи М291 від імені всієї групи подякувала за атмосферний захід, запевнила усіх в подальшому відповідальному ставленні до навчання, ініціативності та саморозвитку. Подякувала усім викладачам, які розвивають потенціал студентів та все роблять задля того, аби кожен отримав максимум знань та вмінь і у майбутньому став конкурентоспроможним фахівцем.

Ми віримо, що все неодмінно буде добре, а розпалити добро може лише той, хто сам палає добром, тож нехай у житті кожного студента професійна кар’єра починається з добра. І тоді, все буде на своєму місці.

Вітаємо студентів спеціальності «Маркетинг» і бажаємо бути впевненими у собі, постійно прагнути до самовдосконалення і завжди йти вперед. Кожного дня робити маленькі кроки до великого професійного успіху і пам’ятати, що дорогу подолає той, хто йде!

Викладач ІРИНА Яшина

Немає коментарів:

Дописати коментар