01 грудня 2014

Єднаючись, перемагаємо!

В Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі відбулася особлива подія: презентація книги до Дня народження коледжу «Єднаючись, перемагаємо!». В актовій залі немає вільних місць:на свято завітали студенти, викладачі, ветерани та випускники коледжу різних років, шановні гості.
Презентація книги, яка розповідає про шлях становлення, виживання у скрутні часи, відродження та успіхи колективу коледжу нікого не залишила байдужим, адже всі присутні в залі, не зважаючи на вік і досвід, є частинкою історії навчального закладу.
Директор коледжу Людмила Миколаївна Лімакова стала ініціатором і головним  творцем літопису одного з найстаріших навчальних закладів Херсонської області і споживчої кооперації України. Презентуючи книгу Людмила Миколаївна наголосила: «За майже вікову історію зі стін коледжу вийшло більше 100 тисяч фахівців. Кожен другий бухгалтер, фінансист, товарознавець в області – випускник саме нашого навчального закладу.  Ми створили прекрасну матеріально-технічну базу, але найбільшою гордістю є люди.»  Директор   з вдячністю згадала голову правління Херсонської облспоживспілки Антона Артемовича Перетяку, за ініціативи якого на головному проспекті міста  у 1964 році побудовано новий навчальний корпус, а в 1971 році введено в експлуатацію гуртожиток. Подякувала працівникам, які своєю безкорисливою працею зміцнювали і розвивали  коледж.

У виданні зібрані раритетні матеріали, документи, фотографії, спогади про колишніх працівників навчального закладу, насичене студентське життя.
Голова правління Херсонської
        облспоживспілки Шахунов В.Б.
Коледж пишається своїми випускниками, серед них голова правління Херсонської облспоживспілки Шахунов В.Б., голова правління облспоживспілки 2002-2011 років Єрохін С. І., голови правлінь райспоживспілок Богдан І.М., Шпитальна Н.І., Іванченко О.А., Каркіна З.Л., Кочура Г.П., Адамчук Н.М., Єрохін С.М., Онищенко С.М.

Ґрунтовна підготовка спеціалістів для всіх галузей економіки країни дає змогу випускникам досягти кар’єрного успіху на різних підприємствах народного господарства. Багатьом з них коледж допоміг знайти своє місце в житті. Завдяки отриманій базі знань випускник Харченко Дмитро пройшов шлях від юрисконсульта, начальника юридичного відділу потужного підприємства до започаткування власної юридичної агенції.
Шановні гості і випускники
Багато добрих слів прозвучало на адресу директора Лімакової Людмили Миколаївни. За останні двадцять років під її керівництвом коледж вийшов на якісно новий рівень: контингент студентів збільшився у чотири рази, одержано ліцензії на підготовку спеціалістів за шістьма спеціальностями, матеріально-технічна база постійно вдосконалюється і розвивається, а педагогічний колектив здійснює практичний підхід до професійної підготовки фахівців.
Коледж здобув заслужене визнання: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України  на V Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2014» нагородили  колектив Золотою медаллю у номінації «Педагогічна майстерність – домінанта педагогічної дії вчителя, викладача».
Людмилу Миколаївну вітає
Іоєнко Вікторія Сергіївна - директор з продажу
банківських продуктів ПАТ Діамантбанк
Слова вдячності звучали і від роботодавців: голови правління Херсонської облспоживспілки Шахунова В.Б, голови правління Білозерської  райспоживспілки Богдан І.М., директора з продажу банківських продуктів ПАТ «Діамантбанк» Іоєнко В.С., керуючої мережею супермаркетів «Фреш» Куделі Н.К. А спеціаліст кадрового департаменту «Райффайзен банк Аваль» Бондаренко А. Г. зазначила, що коледж готує фахівців, здатних швидко адаптуватися до сучасних вимог, працювати на результат і запросила студентів на роботу, наголосивши, що сьогодні в управлінні цієї фінансової установи працює більше сотні випускників коледжу.
Студенти коледжу з любов’ю говорять про свою альма-матер: «Атмосфера, що панує в нашому навчальному закладі сприяє розвитку творчого потенціалу  та високому рівню професійної підготовки, адже заняття проводять висококласні фахівці-практики» - стверджує майбутній правознавець Денис Одиноченко. «А після навчання життя продовжує вирувати: клуби, гуртки, участь у команді КВК, спортивних заняттях і змаганнях – кожен може знайти справу до душі, в кожному студенті викладачі намагаються розкрити особистість» - додає Надія Кравченко, яка опановує фах ресторатора. До послуг студентів – навчальний магазин, лабораторії ресторанного обслуговування, бенкетна зала, мережа Інтернет, електронна бібліотека, WI-Fi, новітнє програмне і методичне забезпечення.
Привітання від студентів коледжу
Та найважливіше, чого прагнуть в коледжі – збудувати у душі кожного студента Храм добра і людяності, виховати повагу до оточуючих, відповідальність і працьовитість.
Свято промайнуло швидко, але в серцях всіх, хто завітав в цей день до коледжу, залишився теплий спогад про рідний навчальний заклад, який зібрав людей різних поколінь, впевнених в тому,  що єднаючись, ми перемагаємо!

3 коментарі: