03 грудня 2014

Продовжує свою роботу клуб банківської справи коледжу

За останні тижні члени клубу мали змогу зустрітися із фахівцями з кредитування та страхування.

На засіданні круглого столу з теми: «Аналіз сучасного кредитного ринку України» студенти зустрілися із начальником Херсонського відділення «Дельта Банк» Мороз Анастасією Павлівною, до речі, випускницею коледжу 2000 року. Мороз А.П. ознайомила членів клубу з діяльністю свого банку та програмами кредитування. Визначила основні етапи кредитування, тонкощі складання кредитного договору, особливості розрахунку відсотків за користування кредитом, відповідальність за неповернення кредиту. 

В умовах ринку особливо гострим є питання страхування від комерційних, майнових ризиків. Тому зустріч із фінансовим консультантом Бєлобровим Віталієм Ігоровичем була надзвичайно актуальною.

Бєлобров В.І. наголосив, що страхування вже протягом багато років широко і досить успішно застосовують у багатьох економічно розвинених країн. Розповів про специфіку роботи страхового брокера та основні програми страхування. Окрім цього, гість розповів студентам про становлення себе як фахівця. Визначив, що глибокі знання своєї справи, цілеспрямованість, наполегливість та бажання навчатися – це запорука успіху у професійній діяльності.

Немає коментарів:

Дописати коментар