22 грудня 2014

Екскурсія до відділення Райффайзен Банку Аваль

І семестр 2014/2015 навчального року учасники клубу «Авізо» завершили  екскурсією до відділення Райффайзен Банку Аваль.
Тісна співпраця коледжу та  обласної дирекції Райффайзен Банку Аваль започаткована у 2010 році, коли для проходження практики туди були направлені кращі студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. На сьогодні саме цей банк є першим робочим місцем для багатьох випускників нашого навчального закладу.
 Результат співпраці Райффайзен Банку Аваль та коледжу — це працевлаштування випускників, підвищення мотивації навчання, стимулювання до набуття практичних навиків у професійному спілкуванні з клієнтами.

  Під час екскурсії учасники клубу ознайомилися з роботою банківської установи, зокрема з діяльністю call-центру та відділу по роботі з клієнтами.
  На заключному засіданні клубу «Авізо» викладачі та студенти підвели підсумки роботи за І семестр цього навчального року. Говорили про події, що відбулися у банківській сфері України за останні місяці, про виступи гостей, які найбільше запам’яталися та про перспективи діяльності клубу.

  Учасники та керівники клубу «Авізо» вітають всіх з наступаючими новорічними святами та бажають успіху, процвітання, злагоди та миру кожній родині та рідній Україні!

Немає коментарів:

Дописати коментар