03 грудня 2014

Перемога завжди знаходить достойних

Не секрет, що сучасна молодь – це “комп’ютерне” покоління, яке годинами блукає по Інтернету, підвищуючи свій інтелектуальний рівень. І не відомо чого від інформаційних технологій більше – користі чи шкоди. І чи вартий високий інтелект здоров'я молодої людини? У таких умовах винятково важливе значення має залучення студентів не тільки до занять фізкультури, а й до спортивних секцій, до участі у спортивних змаганнях різних рівнів.
У Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі переконані: фізичне виховання – справа потрібна і серйозна. Тому дуже важливо відповідально підійти до її організації, а відоме прислів'я “Здоров'я людини – це здоров'я нації” не повинне бути тільки темою класних годин та індивідуального  спілкування. Звісно, добре все знати про здоровий спосіб життя, але ще краще його дотримуватися. І справді, що може бути ціннішим за здоров'я ? Це саме те, у що варто вкладати зусилля.

Так повелося, що прийшовши  всього один раз на тренування до спортивної секції, студенти стають її постійними відвідувачами на всі роки навчання у коледжі. Приємно, що їх цікавить не тільки змістовне дозвілля та спілкування у колі однодумців, а й фізичне здоров’я. А ще – швидкість реакції, спритність, рухливість, які розвиваються під час активних занять спортом, відчуття командного духу та підтримки між усіма гравцями команди, де кожен усвідомлює свою значимість для досягнення спільної перемоги. Мабуть, тільки за таких умов ці нехитрі істини приносять результати.

Уже стали звичними численні спортивні досягнення студентів Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. Кожного року скарбничка спортивної слави поповнюється новими кубками, медалями та грамотами. Не став винятком і цей навчальний рік, який, тільки нещодавно розпочавшись, уже приніс перші нагороди.
Команда дівчат, взявши участь у ХІІ універсіаді Херсонської області серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, виборола перше місце у міському турнірі та третє місце у змаганнях обласного рівня. Спортсменки  коледжу  зазначають,  що шлях до перемоги був непростим, бо вже на першому етапі на волейбольному майданчику з ними змагалися дуже сильні команди – давні друзі-суперники: Херсонське училище культури, Херсонський базовий медичний коледж, Херсонський гідрометеорологічний технікум, Херсонський політехнічний коледж та Економіко-технологічний  технікум Херсонського національного технічного університету.

Перемогу студенткам ХКЕПК принесла не тільки технічна майстерність, відпрацьована багатогодинними тренуваннями, а й сила духу, злагоджена гра і  дружня підтримка гравців своєї команди. А ще – вміла наставницька діяльність тренера – викладача фізичного виховання коледжу Мальчика Сергія Вікторовича.

Від такої організаційної роботи щодо  фізичного виховання і її плідних результатів справді отримуєш моральне задоволення. А ще – усвідомлення того, що закладені у коледжі звички – дружити зі спортом, вести здоровий спосіб життя – стануть для студентів (майбутніх батьків, на прикладі яких буде виховуватися наступне покоління) пріоритетними у подальшому житті.

Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар