24 лютого 2016

Майбутнє за молодими і досвідченими


 У нашому коледжі студенти можуть у позанавчальний час поглиблювати свої знання з різних дисциплін, відвідуючи гуртки та клуби. Одним із таких є «Авізо» - клуб банківської справи. Його члени на своїх засіданнях постійно зустрічаються з практичними працівниками фінансової сфери та випускниками коледжу, які готові поділитися своїм досвідом із молодим поколінням.

 Для учасників «Авізо» новий семестр розпочався з приємної події: адміністрація коледжу нагородила їх грамотами за активну участь у роботі клубу та зацікавленість в обраній професії. Студенти відсвяткували це в теплій і товариській атмосфері студентського кафе «Асканія», розташованого в гутрожитку коледжу, за чашкою чаю разом зі смачною піцею.

 Привітав членів клубу «Авізо» з цією подією випускник коледжу 2014 року, а нині працівник «Райффайзен Банк «Аваль» Грищенко Владислав. За підсумками 2015 року його було визнано найкращим продавцем відділу надання персоніфікованої інформації та нагороджено адміністрацією банку поїздкою до Австрії.

 Владислав поділився досвідом вдалого працевлаштування та наголосив, що основою майбутньої успішної роботи є міцні знання, високий рівень самоорганізації, постійне прагнення до вдосконалення та самоосвіти.

 А учасники клубу «Авізо» і надалі будуть наполегливо працювати, поглиблюючи свої професійні знання та опановуючи нові вміння та навички.

Левчук К. В., викладач коледжу
Назарова Ю. А., викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар