23 лютого 2016

Вивчення функцій і завдань органів юстиції та Державної виконавчої служби

 У рамках дисципліни «Навчальна практика з придбання професійних вмінь і навичок» на базі Комсомольського відділу Державної виконавчої служби  для студентів третього курсу правознавчого відділення було  проведено практичне заняття  на тему: «Вивчення функцій і завдань органів юстиції та Державної виконавчої служби».


 Працівники  органу  юстиції роз’яснили основні завдання, функції та методи управління службою. Вони відповідали на запитання студентів, розповіли про серйозність та відповідальність обраної  професії.

 Особливо студентів зацікавили  реальні ситуації щодо виселення боржників, опису майна, здійснення електронних торгів. Майбутні юристи ставили державним виконавцям цілком практичні запитання, наприклад, чи не загрожує державному виконавцю небезпека при описі майна, чи допомагає поліція Державній виконавчій службі?

 Практичне заняття мало дискусійний характер і відбувалося за формою «питання-відповідь». Державні виконавці були приємно вражені високим рівнем обізнаності та дисциплінованості студентів коледжу і  навіть доручили їм попрацювати у базі даних виконавчої служби і внести дані в електронні реєстри.


 Після проведення практичного заняття студенти зробили для себе важливі висновки: органи юстиції є беззаперечними охоронцями закону, конституційних принципів та норм.  Але не кожна людина може стати державним виконавцем. Для цього потрібно володіти такими рисами характеру, як професіоналізм, дисциплінованість, врівноваженість, працелюбність, відповідальність.

 Студенти коледжу дуже вдячні співробітникам за цікаве та змістовне навчання. 

Катерина Залевська, студентка групи П-301
Алла Сергазіна, викладач коледжу

Немає коментарів:

Дописати коментар