06 вересня 2018

Класна година із випускниками


Студенти четвертого курсу правознавчого відділення вже на порозі закінчення коледжу. Найголовніше для них зараз – успішно виконати навчальну програму, пройти виробничу практику і вже йти працювати. Тому, для майбутніх юристів було організовано неформальну класну годину у кафе гуртожитку із запрошенням випускників. На захід завітали: Данилов Олександр Федорович – приватний адвокат (випуск 2004 року), Дубовенко Юлія Павлівна – юрисконсульт швидкої медичної допомоги (випуск 2013 року).

На класній годині кожен із студентів та гості спочатку визначили свої позитивні якості. Нам дуже приємно, що є такі чесні, добрі, сумлінні, відповідальні, стресостійкі, самовпевнені, розсудливі, чемні студенти, адже всі ці якості їм знадобляться у професійній діяльності юриста. Олександр Федорович зазначив, що саме найголовніше, що цінить роботодавець – це відповідальність, бажання чогось навчитися, уважність, скурпульозність при роботі з документами. Адже, коли перейшли до розгляду негативних якостей кожного з нас, то визначили наступні: еморційність, лінивість, поверховість. Звичайно поки що студентам важко уявити себе на постійному робочому місці юриста, але уявіть собі, якщо наприклад, адвокат буде кричати і ображати свого клієнта. Це для нього буде антирекламою.
За чашечкою кави та чаю, майбутні юристи вже уявляли себе справжніми професіоналами і мріяли, мріяли…


Випускники коледжу розповідали цікаві практичні ситуації, які виникають у їх практичній діяльності. Також, зупинили свою увагу на заробітній платі, адже нинішні випускники хочуть зразу одержувати велику заробітню плату. Данилов Олександр Федорович на це відповів: «Покажіть, що Ви вмієте робити, наприклад на 10 000 грн.?» У цьому напрямку коледж постійно працює, адже готує таких фахівців, які практично застосовують здобуті знання у коледжі, про що свідчать позитивні відгуки роботодавців. А ще чим відрізняються наші випускники – вони є широкопрофільними фахівцями, від цивільного права і закінчуючи банківським правом.
Наприкінці, кожен з учасників класної години обрав для себе заздалегідь підготовлене передбачення і з позитивними думками подякували гостям за дружню зустріч із практичними порадами.

КОЛЕДЖ ПИШАЄТЬСЯ СВОЇМИ ВИПУСКНИКАМИ!!! 
ВИ ЧАСТИНА НАШОЇ РОДИНИ!!!
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО КОЛЕДЖУ +УНІВЕРСИТЕТ!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар