25 жовтня 2019

Інформаційна бесіда «Право на каву»


Молодіжні соціальні проекти допомагають молоді розкритися та удосконалитися у обраній справі життя. В Україні розроблено ряд соціальних програм щодо молодіжної політики, визначено перспективи залучення молоді до громадських проектів.


До одного з таких проектів долучилися  студенти правознавчого відділення третього і четвертого курсів. Ми завітали на інформаційну зустріч «Право на каву», яку організовувала громадська організація «Інформаційний ресурсний центр»  «Правовий простір». 
За філіжанкою кави наші студенти обговорювали такі актуальні питання, як саме молодь стикається з правовими проблеми, де шукати правову допомогу в Херсоні і що треба змінити в нашому місті для більш комфортного життя.


Ця зустріч була дуже цікавою і захоплюючою для майбутніх юристів. Наталя Дануте Бімбірайте, директор цієї громадської організації та Сергій Плахнюк, адвокат та керівник офісу Мережі правового розвитку при громадській організації «Правовий простір» залучили студентів до обговорення проблем нашого міста.

Учасники шукали шляхи вирішення і виправлення різних питань, які турбують громадськість. Наприклад, яким чином примусити вирубати отруйні рослини, які знаходяться на території приватного будинку, а алергію викликають у багатьох оточуючих.


Коледж допомагає студентам показати себе на подібних заходах і відкрити для себе щось нове. Також представники громадської організації запросили   для проходження практики студентів в подальшому з  працевлаштуванням.

Всім сподобався даний формат зустрічі, адже у невимушеній атмосфері  за чашечкою кави можна було подумати, проаналізувати, знайти шляхи вирішення серйозних проблем у суспільстві.

Статтю підготували: студентка групи П-391 Чорна Наталія
Викладач  Унчикова В.А.

Немає коментарів:

Дописати коментар