30 жовтня 2019

Зустріч із практичним працівником


У коледжі приділяється велика увага здобуттю практичних навичок, опанування сучасних підходів до роботи, адже кожен випускник коледжу є справжнім фахівцем. Так, студенти правознавчого відділення вивчають всі галузі права, опрацьовують матеріали судової практики, відпрацьовують вміння складати проекти процесуальних документів.


Допомагають цьому ще й зустрічі із практичними працівниками, де студенти мають змогу по спілкуватися про актуальні теми, які безпосередньо стосуються фаху.


З цією метою, для студентів четвертого курсу правознавчого відділення організовано зустріч із головним спеціалістом Дніпровського районного у м. Херсоні відділу державної реєстрації актів цивільного стану – Степаненко Дарією Станіславівною.

Спеціаліст РАЦСУ ознайомила студентів із специфікою діяльності установи, визначила функціональні обов'язки спеціалістів відділів. Майбутні юристи охоче задавали запитання, так як в березні 2020 року розпочинають виробничу практику, під час якої безпосередньо потрібно буде показати всі свої знання та здобуті практичні навички.


Особливу дискусію викликало запитання: чи доцільно підвищувати шлюбний вік, наприклад з 18 років до 20? Майбутні правники відстоювали свої позиції, керуючись звичайно нормами законодавства.

Дарія Станіславівна навела практичні приклади щодо фактів реєстрації імені новонароджених. Іноді, батьки самі не розуміють, що ім’я не тільки впливає на долю людини, а також індивідуалізує її як особистість. Так, вже три роки поспіль хлопців найчастіше називають такими іменами: Матвій, потім Максим, Владислав, Артем, для дівчат – Софія, Анна, Вероніка, Вікторія. Рідше називають: Августин, Архип, Авігея, Анісія. Є і дивні приклади: Квітка, Принцеса, Долар, Бакс. Як по суті можна жити з такими іменами? Тому, всі правники зрозуміли, що реєстрація імені – це дуже важлива процедура.

Обговорювалися випадки реєстрації новонароджених у пологових будинках, що є зручним способом, адже маленька дитина потребує постійного догляду і уваги.

Не осторонь залишилися питання використання електронного ресурсу «Онлайн будинок юстиції» за допомогою якого, не виходячи з дому, можна зареєструвати юридичну особу, тобто власний бізнес або громадську організацію. На цьому ресурсі можна знайти інформацію про статус будь – якого об’єкта нерухомості, що зручно і важливо.


Наприкінці зустрічі, спеціаліст РАЦСУ порадила глибоко вивчати такі дисципліни, як: «Державне будівництво і місцеве самоврядування», «Цивільне та сімейне право», «Діловодство».

Студенти розуміють всю відповідальність, адже зовсім незабаром займуть робочі місця в органах поліції, юстиції, адвокатури, нотаріату тощо.

Побажаємо успіхів майбутнім практикантам! Нехай кожне заняття стане для Вас поштовхом до майбутньої практичної діяльності! Ми віримо у Вас і бажаємо успіхів!

Студентка групи П-491 Даяна Гомеш
Викладач В. А. Унчикова

Немає коментарів:

Дописати коментар