18 січня 2022

ПРЕС–РЕЛІЗ ВІД ФЕМІДИ


Вже на початку нового року, учасники клубу правознавців «Феміда» зібралися для обговорення останніх правових новин.

Майбутні правознавці постійно стежать за змінами в законодавстві та останніми новинами в Україні і за кордоном. Їх професійний обов’язок бути обізнаними в сучасних тенденціях держаного устрою, політики і законності.

Студентка групи П-291 Сергієнко Тетяна ознайомила гуртківців із найперспективнішими видами підприємницької діяльності у 2022 році.

За офіційними даними, користуються попитом: репетиторство, IT - сфера, виробництво товарів ручної роботи, косметологія, фотографування тощо. Ви й самі помічаєте, що в соціальних мережах набувають популярності випікання тортів та тістечок, пряників, виготовлення мила ручної роботи, їстівних букетів тощо. Це й не дивно, адже кожен шукає себе. Потрібно тільки пам’ятати, що кожен із нас - індивідуальність, і ще з народження наділений безліччю талантів та здібностей.

Потрібно розкривати себе з кожним днем, не зупинятися перед невдачами, а здобуваючи досвід, рухатися вперед.


Далі, майбутні правознавці говорили про останні події в Україні та за кордоном.

Студент групи П-392 Савонік Ілля ознайомив присутніх із останніми змінами, які стосуються кожного громадянина України. Так, наприклад мінімальна пенсія в 2022 році становить 1934 грн. Запроваджується фіксування правопорушень дорожніми камерами. Використання касових апаратів є обов’язковим для ФОПів, які провадять розрахункові операції. Також змінено принцип отримання водійського посвідчення та розширено перелік працівників, які підлягають обов’язковій вакцинації проти Covid-19.


Далі студенти обговорювали наступну резонансну тему «Військовий облік жінок».

17 грудня 2021 року набрав чинності Перелік спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних. Так, на військовий облік зобов’язані стати: керівники фінансових, бухгалтерських, економічних, юридичних та адміністративних підрозділів та інші керівники, менеджери (управителі) з права, бухгалтерського обліку, досліджень ринку, вивчення суспільної думки, консультацій з питань комерційної діяльності та управління, менеджери (управителі) з бухгалтерського обліку тощо.

Хочеться заспокоїти громадян, що це стосується не призову до армії, а безпосередньо оновлення списків громадян України. Тим більше, що на сьогодні нікого без згоди не беруть на військову службу.


Особливо зацікавило студентів питання одержання державної допомоги на відкриття власної справи. Це й не дивно, студенти коледжу ще в період навчання здобувають знання та навички щодо здійснення підприємницької діяльності та навіть складають бізнес – план. Тому, чому б не скористатися такою можливістю?

Наприкінці засідання, майбутні юристи переглянули останні новини в засобах масової інформації. Кожен мав можливість висловити власну точку зору з приводу події, яка його зацікавила.


Майбутній юрист повинен бути медіа-грамотним, адже ми живемо у світі сучасних інформаційних технологій.

Тому, слідкуйте за новинами, переглядайте пресу, не будьте байдужими до проблем, які виникають у суспільстві.

Унчикова Вікторія Анатоліївна

Немає коментарів:

Дописати коментар