26 жовтня 2020

Чому саме ХКЕПК????


Я, Пташинська Анастасія,

закінчила Херсонське вище училище фізичної культури.

Мене зацікавив коледж та сучасні спеціальності за якими здійснюється підготовка.  Я обрала одну з них « 071Облік та оподаткування», тому що  мені цікаво вивчати бухгалтерський облік, дізнаватися статистику  продаж та прибутків різних країн, адже бухгалтерський облік – це «серце» будь-якої компанії!!!

Також навчання в ХКЕПК це нові знайомства, які в майбутньому можуть допомогти в працевлаштуванні, а ще - вірні друзі  й найкращі викладачі, які допоможуть в будь яку хвилину життя: як в навчанні так і простою порадою.

А ще ХКЕПК мене зацікавив тим, що в освітньому процесі використовуються мультимедійні технології, проводяться практичні заняття з елементами ділових ігор, майстер-класів, із залученням практикуючих фахівців з обліку і аудиту.

Оскільки я проживала у Скадовську,  то постало питання: де ж я буду проживати, навчаючись у коледжі? Відразу мені запропонували проживання в гуртожитку. Я думаю,  ви здогадуєтесь або знаєте з власного досвіду, які є гуртожитки в Херсоні, але після того як я побачила кімнати гуртожитку ХКЕПК,  то я відразу захотіла там жити. Тому, саме для мене, ХКЕПК є найкращим коледжем як на  Херсонщині, так  і за   межами області.

Немає коментарів:

Дописати коментар